• çorba pişecekse eğer, kendi çapımda tuzumu atacağım kampanya..

edit: sanırım hala bir adım atılmamış kampanyayla alakalı.. buraya notumu bırakayım; legal bir yardım çığının ilk minik topu yuvarlandığında lütfen haberdar etsin ilgili yazar kişisi ki haberimiz olsun, yapalım elimizden geleni..

cama'ya da sevgilerimi sunuyor, müsterih olmasını temenni ediyorum..
  • buraya entry yazayım. eğer olay büyürse elimden geldiğince bir şeyler yaparım.

tabi birisinin daha dediği gibi buraya fatura vs. koymak gerek. bende dahil çoğu insan bilmediği etmediği bir hesaba oyle para yollamaz diye düşünüyorum.

böyle yardım kampanyaları yaparken insanlar bunu istemeden yukarda yazdığımı düşünmek lazım esasında.
  • bizlerden birinin buyuk bir yarasini sarmayi amaclayan kampanya.
    acil bir durum olmasi hasebiyle gerekli bilgileri bekledigim kampanyadir da ayni zamanda. birlik olmak zor degil..
  • önemli bir kampanya. umarım arada kaynayıp gitmez ve dikkat çeker.
  • ne gerekiyorsa yapalım!
  • hiçbir şey anlamadığım olaydır. neyi ödeyemediği için hapise giriyor? bunun hastalığıyla ne ilgisi var? birileri yeşillendirirse belki bir faydam dokunur.

edit: bilgilendirildim.

(bkz: #53523425)
  • (bkz: yardım)
  • up up up
  • sorun çözüldü arkadaşlar ilginize teşekkür ederiz.
  • dün okuduğumdan beri beni üzen bir durum için başlatılmış bir kampanya. bu işlerden anlamadığım için ben de ne yapacağımı bilememiştim.

en azından birileri yardımcı olur bir kampanya hesabı açılırsa hemen toplanacağına inanıyorum, rakam çok yüksek değil.

babasına şifa diliyorum ve dilerim bu borçtan el birliği ile çıkartırız.
hesabın var mı? giriş yap