şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
136 entry daha
  • aboneliğimi iptal etmek istediğimde iade edilmesi gereken tutarın çok altında bir tutar iade edeceklerini söyleyen, özünde yararlı olsa da iş iptal noktasına gelince klasik sevimsizleşen hizmet sağlayıcısı.

yapılan haksızlıktır ve bunu kabul etmiyorum.

bu zihniyetle işleyen sistemlerin hepsinden de iğreniyorum artık. severek ve tavsiye ederek kullandığım cambly aboneliğimi yoğunluktan dolayı zaman ayıramadığım için iptal etmek istedim. netice pahalı bir hizmet ve parasını ödeyip devam edememek koyuyor haklı olarak iptal ettirmek istiyorum. lakin gel gelelim yıllık paketin yalnızca 3 aylık süresi henüz daha bitmemişken bana ödediğim tutarın yarısından bile az bir kısmını iade edeceklerini söylüyorlar.

yani siz siz olun, uzun vadeli abonelik asla almayın bunlardan. bin hal var, gün gelir iptal etmek istersiniz böyle uğraşırtırırlar. hatta hiç almayın derim, lakin ingilizcenin millet olarak kanayan yaramız olduğunu malesef biliyorum.

yarın sabah işimi bırakıp, tüketici hakem heyetine başvuracağım, cimer’e de şikayet edeceğim.

markanın adını zedelemekten başka bir şey değil yaptıkları. kendileri bilir. insanlar kolay para kazanmıyor ki kolay harcasın ya da “aman nolcak ya” diyip vazgeçsin. işler sakinleyince geri döneceğim bir hizmet iken, sadakat falan bırakmadılar asla geri dönmem.
4 entry daha