şükela:  tümü | bugün
705 entry daha
  • gerçek hikayede yaşanan herşeyin müsebbibi olan, bütün karakterleri birbirine bağlayan hayri'nin olmadığı dizi.
    ne anladım ben şimdi?
  • çok yavaş ilerliyor ondan çok sıkıldım
    sahneler çok uzatılmış

biraz daha heyecan iyi olurdu
    onun dışında çok saçma sahneler var ucu bağlanmayan

nalan ın annesinin manyaklıklarına babanın ok olması ve senelerce kızının yaşadığı zulumu anlamamasıda saçma
  • beni hiiç sarmamış bir dizidir.
  • ruh hastalıkları ile dolu bir dizi daha. şu an iftar sofrasındayız iki (hangi aile daha sapık karar veremiyorum) aile ile. aha elleri değdi vallahi, annesinin gözünden ateş çıktı nalan’ın.

tahsin korludağ için izlenebilir belki du bakalım.
  • bekaret korsesi uzerinden namus kontrolu yapilmasini rtuk’e sikayet ettim. anadolu comarlarina bu tip fikirler verilmesi cok korkunc.
  • uzadıkça iyice sacmalayacak olan dizidir. ayrıca senaryosu gercek bir öykü değil zorlama uyduruk bir senaryo.
  • diziyi merak edip youtube'dan izleyecektim ta ki dizi süresinin 2 saat 41 dakika olduğunu görene kadar.
  • muzo rolü enis arıkan olmuştur. vallahi çok yakışmış canım benim.
  • ilk bölümünü youtube dan izliyorum. karı korsesini çıkartıp beden eğitimi dersine giren kızını arkadaşlarının önünde bahçeden alıp arabaya soktu ardından tekme tokat kıza daldı. sikerler böyle senaryoyu da kitabı da diziyi de. neler izletiyorsunuz lan reyting için millete ?
  • bu hikayenin gerçek olma ihtimali yok.

korse vs çok karikatürize. valilik yapmış bir insanın ailesinde ömür boyunca böyle bir zaman geçmesi, dış etkiler vs de göz önüne alındığında mümkün değil. her şey abartılarak ve reyting için kasıtlı bu şekilde sunuluyor gibi.

bir de nalan'ın evlilik süreci için bence the crown dizisinde prenses diana'nın prens charles ile olan süreci kopyalanmış. charles da evli bir kadınla beraberlik yaşıyor. diana haberler ilk çıktığında basının aşırı ilgisine maruz kalıyor ve içinden bu hoşuna gidiyor. nalan'da da bunu görüyoruz hafif gülümsemesinden. sedat koroğlu'nun nalan'ı otelinde haftasonu ağırlaması ve başbaşa yürüyüşe çıkarması falan aynı charles'ın babası philipp'in diana'yı sabah çok erken saatte ava davet etmesine benziyor.

the crown çakması olarak devam eden dizi.
4 entry daha