şükela:  tümü | bugün
  • az önce instagramdan izlediğim olay
    camdan atlayan çocuğun hayatını o anlık akıllarına gelen pratik yöntemle kurtarmış olmaları mükemmel
    https://instagram.com/p/bfa4jurf79l/
  • pratik yöntem denilen şey herkesin aklına gelecek standart bir çözümdür. videoyu izlemeden önce fantastik bir yöntem kullanıldığını zannettim ama battaniye açıp aşağıda beklemenin nesi pratik.

tabii helal olsun o ayrı konu. böyle bir olayı görüp çok kısa sürede müdahale edilmiş. ebeveynleri ise iş işten geçtikten sonra haberdar oluyor. videoyu izlerken bayağı bir gerildim. ve aklıma istemsizce antichrist geldi.
  • adam olmaktır. ulan içim gitti be helal olsun .
  • cok buyuk bir sorumsuzlugun bedelini az daha caniyla odeyecekti yavrucak. kucuk cocugun varsa her tedbiri alacaksin. o cami ardina kadar acip odadan siktir olup gitmeyeceksin. oradan baskalarinin gormesi bile mucize. helal olsun size.
  • en son aşağıdan koşarak gelen, demirden atlarken düşüp kalkıp havlunun ucuna yapışan cengaver var ya, hah işte onu alnından öpmek lazım. resmen kendini parçaladı yetişmek için ve aslında en önemli parça o.

alayına helal olsun aşağıdakilerin gerçi, ben izlerken elim ayağım kesildi adamlar 30 saniyede organize olup kurtardı yavruyu. kelimenin tam anlamıyla, helal olsun size.
  • (bkz: çocuk sahibi olma ehliyeti)

ulan ev de boş değilki. insan bir demez mi 'bizim ufaklık nerelerde ne yapıyor' diye. bu kadar mı sığır olur insan.
  • kurtaranlara söyleyecek çok söz yok, adamlar ellerinden geleni yapmış. ancak o sırada evde en azından iki yetişkin varken bu çocuğun camdan düşmesi çok büyük bir sorumsuzluk örneği. aile hakkında soruşturma başlatılması lazım.
  • çok başarılı bir ekip çalışmasıyla; çocuğun zarar görmesini hatta ölmesini engellemiş kişiler. bravo be.
  • 2 dakikalik olay. allah korusun. anne elbet cok daha dikkatli olmali ama o pencereye ciktip gordukleri karsisinda hissettiklerini dusunmek cok fena.

2 dakika sadece.