• en içilesi sigaradır. ağır diye düşünülse de içimi bariz şekilde pek çok sigaradan daha hafiftir (bkz: winston), içildikten sonra boğazda iğrenç açı bir tat veya sertlik bırakmaz.
  • yeni açtığım paketinden bir adet marlboro çıkan sigara. şu an fena halde şoktayım sözlük.
  • paketi değişmiş. böyle eğri büğrü bir şey olmuş :/ ecüş bücüş de diyebiliriz...
  • bugün markette duyduğum muhteşem pronunciation: "kemal bakıs".
  • davidoff classic, parliament night blue, west special edition silver ve ara ara hatırlayamadığım daha birkaçını denedikten sonra bir türlü aynı tadı alamayıp, vazgeçemediğim sigara markası çeşididir. kimi ağır gelir, kimi uzun gelir, kimi içi boş hissettirir, kimi kırılıverir. ama bu çok ayrı bir şeydir. seninle her yola çıkabilecek, her maceraya atılabilecek, yeri geldiğinde elinden tutabileceğin, yeri geldiğinde de elinden tutabilecek, her şeye bozulup trip atmayacak bir kız arkadaş hissi uyandırır. hem de cepte taşınabilecek kadar hafif ve uyumlu. camel box can almaz, can verir.
  • paketinin 9.5 tl olmasıyla birlikteliğimize veda etmek durumunda kaldığım ölüm çubuğu.
  • yeni camel paketi'yle birlikte piyasaya sürülen kutu camel. jti sirketinin camel aciklamasi'nda belirtildiği gibi daha sert, eski harmana yakındır belki de bütün bunlar placebodur.
  • bir türlü vazgeçemediğim sigaram. camel soft, white veya diğerlerini içmeyi sevmiyorum (greenle black hariç) ama box içiyorum arkadaş.
  • sana kamyoncu sigarası diyor herkes camel. bana kalırsa ayrı bir havan var ya, sende bir underground ve grunge esinti var gibi geliyor. paketlerin ne güzeldi, değiştirmeselerdi keşke hiç -,-
  • efsane sigaradır. hem camelın dolgun tadını verir hem cepte ezilmez, rahatlıkla sivri ucunun üstünde döndürülür. kısacası candır, hiçbir sigaranın veremediği tadı verir.
hesabın var mı? giriş yap