şükela:  tümü | bugün
  • sırf meraktan 1 paket alacağım sigara.
  • sırf meraktan almak isteyip bir türlü alamadığım sigara. hiçbir yerde yok meret. eskiden rahat rahat bulabildiğim brown da kayboldu ortalıktan işin garibi.
  • tadı tam camel brown gibi olmayan sigara. paket aynı sayılır, evvela camel naturel flavor akabinde brown olan ürünle paket tasarımı haricinde ilgisi yok gibi. diğeri daha tok ve doyurucu iken bu biraz boğaz yakıyor ve değişik bir aroması var.

ben yine softu alır devam ederim de ne bileyim, garip.

yine de sigara sağlığa zararlıdır diyerek bitiriyorum.
  • paket tasarımı falan güzel olmuş eyvallah zaten o yüzden gözüme çarptı.

lan dedim acaba naturel flower tadını tekrar mı bulurum? meraktan ne bulunuyosa onu buldum.

sadece meraktan alınacak sigaraymış ben aldım siz almayın.
  • brown diye aldığım sigara. paket falan eyvallah güzel de, tadı bir brown değil.
  • camel brown zannederek "ehe!" diye aldığım ve bir aydır bitmeyen sigara. içemyorum çünkü, en son bu acıyı arkadaştan otlandığım monte carloyu içerken yaşamıştım. camel brown ın mis tadını bırak, bildiğin egzos bu ciğerleri yakıyor, gram içim zevki yok.
  • camel soft içen biri olarak beğendiğim sigara. tütün kokusu da değişik, normalde sigarayı kokladığında gelen yoğun koku yerine daha sade bir koku.
    ciğer yakıyor falan denmiş, sert sigara zaten ama hasta halimle içtiğim halde rahatsız etmedi.
    aynı zamanda internette kendisi bulunmuyor başka ülkelerde yok herhalde.
  • sigara zararlıdır. bu daha zararlıdır zira 10 - 1 - 10 değerlerine sahiptir. ama lezzetli sigara.
  • otlakçısı çok azdır, kaç kez benden sigara isteyenlere uzattığımda "hiç içmem daha iyi" lafını duydum.
  • nerede benim canım*camel brown