şükela:  tümü | bugün
  • camel'in yeni piyasaya sürdüğü mentollü sigara.

not: sigara sağlığa zararlıdır.
  • kent switchten yatay geçiş yaptığım mentol patlatmalı cuğara. 7.5 fiyatı.
  • kedi canı yenmelik sigara. kent falan hikaye geliyor bunun yanında.. müridi olasım geliyor, bırakmak lazım da hepsini işte..
  • camel'ın yeni bombası.

balkona çıktım masanın üstünde gördüm, peder kendine almış. benim mentollü de bittiğinden bundan yaktım bi tane ama bilmiyorum mentol olayı olduğunu. kendi sigaramdan alışkanlık filtre kısmıyla elimde oynarken içeride bi yumru hissettim. hayırdır inşallah diye bi patlattım, bum! cidden güzel bir tadı var.

kent ment hikaye bunun yanında, camel gayet güzel iş çıkarmış. mentol severlere tavsiye edilir.
  • uzun zamandır tükettiğim, abisine* kıyasla daha hafif olan, istemesi kolay alması zor, patlatmalı sigara. tekelcinin dediğine göre ben bitiriyormuşum bunu, alsanıza olum çokzel sigara lan.*
  • artık piyasada olmayan en sevdiğim sigara markası. (bkz: sigara sağlığa zararlıdır)(bkz: sigarayı bırakma sebebim)
  • mentol aşığı olarak uzun süre sonra rafta görünce hemen atladığım sigara. lucky strike click piyasadan kalktığımdan beri* adam akıllı mentollü sigara içmemiştim. f/p oranı gerçekten başarılı.