• camel'ın yeni bombası.

balkona çıktım masanın üstünde gördüm, peder kendine almış. benim mentollü de bittiğinden bundan yaktım bi tane ama bilmiyorum mentol olayı olduğunu. kendi sigaramdan alışkanlık filtre kısmıyla elimde oynarken içeride bi yumru hissettim. hayırdır inşallah diye bi patlattım, bum! cidden güzel bir tadı var.

kent ment hikaye bunun yanında, camel gayet güzel iş çıkarmış. mentol severlere tavsiye edilir.
  • mentol aşığı olarak uzun süre sonra rafta görünce hemen atladığım sigara. lucky strike click piyasadan kalktığımdan beri* adam akıllı mentollü sigara içmemiştim. f/p oranı gerçekten başarılı.
  • uzun zamandır tükettiğim, abisine* kıyasla daha hafif olan, istemesi kolay alması zor, patlatmalı sigara. tekelcinin dediğine göre ben bitiriyormuşum bunu, alsanıza olum çokzel sigara lan.*
  • kent switchten yatay geçiş yaptığım mentol patlatmalı cuğara. 7.5 fiyatı.
  • camel'in yeni piyasaya sürdüğü mentollü sigara.

not: sigara sağlığa zararlıdır.
  • yıllardır müdavimi olduğum west ice'ın üretimden kalkması sonrasında denemediğim sigara kalmamışken içmeye başladığım sigaradır.

nedense kesmiyor ve arka arkaya yakasın geliyor,kokusu odaya siniyor ve gerçekten çok kötü kokuyor.

acilen yeni bir sigara bularak uzaklaşmam gereken tabut çivisidir.
  • kedi canı yenmelik sigara. kent falan hikaye geliyor bunun yanında.. müridi olasım geliyor, bırakmak lazım da hepsini işte..
  • kentten düşey geçiş yaptığım cuğaradır hemde yeni yıl zammıyla ikisi de 8lira olmuştur.
    birçok tekek 8,50çeker migrostan 8liraya aldığınız fişi cüzdanda taşıyarak kanıtlayabilirsiniz tabiki siz 50kuruşun derdinde değilsiniz ama gerek yok

kamu spotu: sigarayı acilen bırakman lazım
  • yaklaşık olarak 2 ay önce denediğim sigaradır. gideri var yalan olmasın..
  • piyasadan kaldıran ve yerine winston rework diye zavallı bir slender getirenleri tebrik ediyorum cidden, alınabilecek en berbat karardı.

çok özlenmektedir
hesabın var mı? giriş yap