şükela:  tümü | bugün
  • jti'ın camel üzerindeki çirkin oyunlarının bir yenisi.
    etmeyin.
  • tadı klasik camel tadı, içim olarak da soft ve box'tan daha hafif olması sebebiyle tercih edilesi yeni camel çeşidi.

her ne kadar beyaz filtre olması sinir bozsa da daha az koku yapmasıyla da gönülleri fethetmeyi başarmıştır.

edit: imla.
  • camel'ın yeni çeşidi. kent d-range gibi bir marlboro touch blue taklidi yapmışlar. tadı fena değil, standart camel aromasını ben bu sigarada alamadım ama uzun süre içtiğinizde boğazınızda bir kuruluk hissi yaratıyor. 9.5 tl'lik fiyatı cazip. hafif sigara sevenler için iyi bir alternatif.

not: sigara sağlığa zararlıdır.
  • bir camel white içicisi olarak an itibariyle denediğim ve ilk izlenim olarak pek beğenmediğim sigaradır.

doyuruculuk bakımından diğer orta slim sigaralara göre daha tok bir dumanı var ama çabuk bitiyor yine de.

hatta bitti ve şimdi söndürüyorum. bu arada kokusu gerçekten çok hafif.
  • camel'ın harika yeni sigarası. orta kalınlıklıta (slim/slender/normal). uzun bir süre camel soft/box ve camel tütünü içmiş biri olarak, beni tatmin etti. tek sorunu içiminin biraz kısa sürmesi.
  • şu anda piyasadaki fiyat/performans oranı en yüksek sigaralardan birisi. 9,5 lira ve parliament aqua'nın slender versiyonu diyebileceğimiz boğaz vurumu yüksek bir ürün.

zifir ve karbonmonoksit: 9 mg
    nikotin: 0,7 mg

not: sigara sağlığa zararlıdır.
  • yeni sigaram diyebilirim. ilk çıktığında deneyip beğenmiştim ama çabuk bitiyor olması hoşuma gitmemişti. ancak camel soft'un artık ağzımın tadını kaçırması sebebiyle bunu kullanmaya başladım.

pakedi ve sigaranın tasarımı da çok hoş, ayrıca mavi rengin çekiciliğinden bahsetmiyorum bile. çok hoş tadı ve dolgun bir dumanı var. her ne kadar çabucak bitse de içerken gerçekten keyif veriyor. söylenildiği gibi ağızda kuruluk yapıyor ancak slender tarzı olması ve çabucak bitmesi sebebiyle sorun değil bence.

not: (bkz: sigara içmek size ve çevrenizdekilere ciddi zararlar verir)
  • uzun zamandır içtiğim ve alıştığım sigara.
  • bağımlısı olduğum sigaradır. parliament ve camel black serüvenlerinden sonra iyice yorulmuş boğazları daha az yorandır kendileri. ayrıca unutmadan sigara sağlığa zararlıdır.