şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu yakışıklı için ilk entryyi yazmak bir şereftir. kendisi tame impalanın basçısı olup avustralya'da imal edilmiştir. 88'lidir, kadife seslidir, last shadow puppets'ın önünden önünden turnelerde çıkar durur bu aralar. ismail yk gibi birden fazla enstrümana hakim, kendi şarkısını kendi yazan yetenekli bir adem oğludur. gidin dinleyin bu güzel adamı* cam avery deyu anıldığı da olur.
 • tame impala'nın 2017'de konserlere ara vermesiyle ilk solo albümünü mart ayında çıkartıyor.

  albümden ilk single'ı da soundcloud'dan yayınlandı. albümden ilk single

  tarzına bakarsak bir dean martin, frank sinatra tadı alacağız albümünden.
 • wasted on fidelity isimli yeni şarkısı tlsp esintileri taşıyor. tabi alex turner ve müstakbel hanımı ile fazla zaman geçirmekten bunlar. fakat yine de orijinal. fazla metafor sevmiyormuş.
 • ne kadar hoş bir ses, billur gibi... akıp gidiyor dinledikçe..

  (bkz: do you know me by heart) şahane bir parça olmuş yeni keşfediyoruz. (bkz: haftalık keşif)

  işte o şahane
 • spotifydan ripe dreams, pipe dreams (deluxe edition) albümünü dinleyip çok sevdim. şarkılarında hafif nostalji havası var ve zarif denilebilecek bir sese sahip. bundan sonra takip edeceğim.
 • şimdi bu adam benim son iki yıldır takıntım bayağı. böyle garip bir biçimde aşırı çekiliyorum kendisi tarafından. avustralyadan, amerikadan falan çekebildiği için çekim gücü yüksek olduğunu söylersek yanlış düşünmüş olmayız. yeni evliydi bu adam alyssa miller diye bir model kadınla. ama bu cameron hep turnede, kadın da moda çekimlerinde hep. nasıl evlilik bu allahım derdim, böyle kocam olsa kuyruğu olurum onun derdim. ayrılmışlar. kız açıklamalar yapmış cameron beni darp etti fiziken ve ruhen, aldattı, paramı çaldı diye. hiç yakıştıramadım sana cameron. ne kadar kuvvetli de çekse kendisi ahmet kurallık yapan bir adamdır.