şükela:  tümü | bugün
  • zion hayalleri kurarken sana düştük birden aslanım. kop gel ohio’a.
  • 44. siraya dusmus bol bol varken 2019 nba draft'inin kaybedeni olmayan oyuncu. zaten 4-10 arasi pek bir yetenek farki yok. 8. siradan atlanta secer deniyordu, atlanta 8'nci sirayi pelicans'a gonderdi, 10. siradan da bunu secti, sansli olmakla beraber gayet basarili is cikardilar zaten hep reddish'i secmek istemislerdi cunku.
  • hawks'ın çekirdeği tamam gibiydi, sadece skorer bir kanat ihtiyacı vardı. o da cam reddish. duke'te zion ve rj'den dolayı fazla top kullanamadı, kendisi de pek hırslı değil sanırım hiç zorlamadı kendisini. bekleneni verirse hawks bu drafttan baya karlı çıkar.
  • paçalarından yetenek akan 18/19 blue devils kadrosunun rj barrett ve zion williamson ile beraber muhtemel 2019 nba draftı lottery pick adaylarından.
  • 99 dogumlu gelecegin nba adaylarindan.

ben öyle kolay kolay beğenmem ama bu genç harbi yetenek. oyun olarak andırdığı kevin durant'ın iki tık kısası. kanat forvet fiziğiyle guard oynuyor.
    top hakimiyeti var ve birebirde adam geçmekte (hadi biz onlara çocuk diyelim) zorlanmıyor. beni en çok etkileyen olayı ise sakin olması. sağ el smaca kalkıp kaymak gibi solla bitirmeler falan çok hoşuma gitti benim.

şutu ise: topu kaldırırken dirseği biraz yamuk olmasına rağmen bilek var.

bir diğer not ise deandre ayton ın highlightlarina bakarken 22 numara dikkatimi çekti ve öyle denk geldim.

https://www.youtube.com/watch?v=pttdt2182us
  • duke blue devils'te dogal olarak zion ve rj barrett'in arkasinda kaldi ancak tavani yuksek bir oyuncu nazarimca. 2019 nba draft'inda 7. siradan bulls, 8. siradan hawks veya 9. siradan wizards tarafindan secilmesi yuzde 99 gibi bir sey. daha asagi dusmez.
  • 2019 nba draft'inin kaybedeni. yüksek potansiyeline rağmen bu sezon beklentilerin altında kalan kolej performansı sebebiyle 10. sıraya kadar düştü ve atlanta hawks tarafından seçildi.
  • duke nasıl bir altın jenerasyon yakalamışsa, aynı anda zion williamson, rj barrett ve camerson reddish gibi üç canavara denk geldiler. draft sezonunu yıkacaklar, hepsi ayrı takımlarda olur, ama bu arkadaş da hayvanoğlu hayvanın önde gidenlerinden. tabi nba'de belli olur ne yapıp ne yapamayacağı.
  • mangal gibi yüreği olan duke forveti. 24 mart 2019 duke ucf maçında takımı mağlup durumda ve skor bulmakta güçlük çekerken çok kritik bir anda tereddütsüz bir şekilde üçlüğü göndererek duke adına ateşi yaktı ve galibiyete büyük katkı sağladı.