şükela:  tümü | bugün
 • yeni nesil balıkçı sloganıyla müşterilerinin damaklarına yelken açan, nene hatun caddesinde hizmet veren ankara balıkçısı. diğer gaziosmanpaşa mekanları son derece nezihtir. garsonlar garsonluk, aşçılar aşçılık, işletmeciler de işletmecilik bilir.

  damak çatlatanlar ve arabulucular olarak adlandırılan sıcak ve soğuk mezeleri -en azından denediklerim- harikadır. avokada yatağında karides, çerkez balığı, tahinli patlıcan, ahtapotlu humus, karidesli içli köfte ve kadayıflı karides parmak yalatır. her daim taze balıklara girmeye gerek duymuyorum bile.

  tokyar grup bünyesinde yer alır. internet sitesi.

  (bkz: açılmadığına şaşırılan başlıklar)
 • balığının şahane, levrek rulo içinde karidesinin ilginç ve garsonlarının güleryüzlü olduğu, son derece hoş bir mekan.

  e o hoşluğunu da verilen fişte gayet net görebiliyorsunuz.
 • ankara'da balık yenmek istediğinde gidilecek belki de en güzel yer.

  bir kere şunu bilin, mekanda menü yok! belki de böylesi daha iyi, çünkü fiyatları bilseniz bir çok şeyi yememe ihtimaliniz yüksek. gitmeyi düşünenlere not: ortalama mezeler 35-50 tl arası,ızgara ya da tava balık fiyatları da 50-80 tl arası değişiyor. 2 kişi 2-3 meze, 2 porsiyon balık ve bi 20'lik rakı fiyatı ortalama 300-350 tl arası hesap ödeyeceksiniz; bu bilinçle gidin.

  mekan, lezzet, ortam her şey çok güzel, balıkseverler için adeta bir cennnet, tabi ki fiyatı anormal bulmayan bünyeler için en az bir kez gidilmesi gereken bir balık lokantası!