şükela:  tümü | bugün
  • facebook'ta bugüne kadar gördüğüm en eğlenceli yorumlardan birini görmeme sebep olmuştur.

(bkz: islamiyet yayılıyor)

eduket: ibadet edilen yerlerde kul ve allah vardır. bunların dışında bir şey olması ayıptır. bunu bilmek için alim olmaya da gerek yoktur.

dinimizi siyasete alet etmeyin! yeter ulan!
  • tam anlamıyla bu ülkenin müslümanlarıdır.
  • dünkü canlı yayında laiklikten bahseden başbakan binali yıldırım'a gösterilmesi gereken insanlardır.
  • acmayin dedeler
  • görmemle şoka girmemi sağlayan resimdir.

cami kardeş orası bu kadar basitleşip leşe bağlamayın lütfen..

nereden baksan tutarsızlık
    nereden baksan ahmakça.

sayfa kapalı grup olduğu için link paylaşamadım upload yaptım. gerçi kesin montajdır.

kaynak amına kodumun çomarları...

alternatif.
  • ismet inönü'ye "camileri ahır yaptı" diye tepki gosterenlerin camileri sirke cevirdiginin kanitidir.
  • 28 yaşındayım. birkaç yıl öncesine kadar hiçbir cuma namazını kaçırmayan ben bir süredir cenaze namazı, bayram namazı vb. olmadıkça camiye gitmiyorum. ibadetimi evimde yaşıyorum. tanım: artık sebebini kolayca açıklayabileceğim bir fotoğrafı oluşturan insanlardır.

ezanı adaba aykırı bir şekilde ağlayarak okuyan şovmen imamlar mı dersin, her cuma namazı istisnasız kur'an kursuna makbuzsuz yardım toplayan müftülük mü dersin (ulan bir kere de köy okuluna toplayın şu yardımları), camiye ibadet için değil "sizdenim kanka, kıps" için gelen esnaf mı dersin.. inanç, insanların yüreklerinde yer alır; inanan ile inandığı arasında güzeldir. güzel ülkemi bu hale düşürenlerin allah belalarını versin.
  • dedelere o pozu t harfindekiler verdirmediyse ben de bir şey bilmiyorum.
  • ıslamiyetçi yayılmaya güzel örnek olmuş.

tebrik ederim dedeleri.