şükela:  tümü | bugün
 • evet camileri ahır yaptılar yalanından sonra yeni bir sıçmık ile karşı karşıyayız arkadaşlar. bunların bu kadar çirkinleşeceğini tahmin etmezdim ama artık şaşırmıyorum. ne zaman bitecek bunlar?

  tanım: çomü ilahiyat fakültesi öğretim üyesi yrd. doç. dr. abdullah akın isimli şahsın beyanı.

  --- spoiler ---

  üniversitenin televizyonunda abdülhamid’i anlatan ilahiyatçı çanakkale onsekiz mart üniversitesi’nin televizyon kanalı çomü tv’de 20 şubat 2018 tarihinde yayınlanan programda skandal ifadeler kullandı.

  2. abdulhamid’in ölümünün 100.yılı anısına gerçekleştirilen programa konuk olarak katılan çomü ilahiyat fakültesi öğretim üyesi yrd. doç. dr. abdullah akın, 1924 yılında çanakkale ve bursa’daki bazı camilerin genelev olarak kullanıldığını iddia etti. uzmanlık alanı ilköğretim din kültürü ve ahlak bilgisi eğitimi olan abdullah akın ayrıca çanakkale’de şehit olan askerlerin yanında yaralı askerlerin de canlı canlı toprağa gömüldüğünü söyledi.

  --- spoiler ---

  https://odatv.com/…lar-terbiyesizligi-24021849.html

  edit: konuyla ilgili yılmaz özdil çok güzel bir köşe yazısı kaleme almış. okunması gerek. aslagelmeyecektelefonubekleyenadam’a hatırlatma için teşekkür ederim.

  http://www.sozcu.com.tr/…miler-var-oyle-mi-2250804/
 • işte cehape zihniyeti bu.

  benim dedemi de bir gecede cahil bırakmışlar.
 • sayısını hatırlayamadığım kadar camii’ye gittim, bir tane bile orospuyla karşılaşmadım. siz camii diye geneleve gitmiş olmayasınız?
 • dedemin evinde kapalı bir oda var kimse açmaz. bir gün sordum
  -dede bu oda neden kapalı?
  -chp hükumetinden önce orada namaz kılıyorduk sonra mundar ettiler. dedi
  hacı adamın evinde kur'an da yoktu. bu konuda aklıma takılırdı da sormazdım. sağolsun artık her şey açıkça söyleniyor da biliyoruz.
 • bu chp zihniyeti 2000 yılında beni zencilere (bkz: siktirmek) sureti ile iğfal etmiştir. hala içimde yaradır o zencilerin malafatları.
 • acaba senin ananı nerede kim sikti de sen peydah oldun acaba?
 • yalan mağduriyet bile dönüp dolaşıp cinselliğe bağlanıyor. işte bunlar hep seks. oyhşş seks yazdım birden hareketlenme oldu. yazıklar olsun cehape.
 • vallahi bir inanan olarak son zamanlarda milyonlarca lira harcanıp yapılmış içine cemaat girmeyen camileri görünce ve aynı zamanda yüzlerce pedofili, ensest ve tecavüz haberleri okudukça gayet de iyi bir fikir gibi geliyor.