şükela:  tümü | bugün
 • allahın sopası yok diye boşuna dememişler atalarmız

  "bunlar camileri kapattılar" iftraydı, ama artık resmen gerçek oldu
 • kapatmasalardı da virüs herkese yayılsa daha mı iyi olacaktı? hayattaki en önemli husus sağlıktır, bu sebeple bu şartlarda toplu ibadete izin verilmemesi halkın yararınadır. ibadetini evinde yapabilirsin fakat sağlık giderse dönüşü zor olur. insanların bunu anlaması gerekiyor.
 • chp 1 tane camiyi ahır yaptı diye boş bir iftira bu kadar tepki görmüşken akp nin bütün camileri kapatmasına sesini çıkartmayan çomarlar beni şaşırtıyor. demek bunların derdi din iman değil. bu o.ç larının hepsi ateist gibi birşey, ya da allahları tayyip.
 • ülkemizde çok sayılı camii doluyor. diğerlerinde cemaat zaten yok ki.
  açsalardı da sonuç pek farklı olmayacaktı. sadece birkaç kendini bilmez sırf haber olsun diye gidip kameralar karşısında müslümanlık taslayacaktı.

  bir başka konuya da değinecek olursak, virüs ülkemize kutsal topraklardan giriş yaptı. bize bulaşan virüslere hacı muamelesi mi yapmalıyız?
  kendimizi şanslı mı hissedelim?
 • umreye gitmeyi yasakladılar. umreden gelenleri de ahırlara kapattılar. cehape zihniyeti yaptı tabii ki.
 • (bkz: insan kınadığını yaşamadan ölmezmiş)

  camileri kapattılar, selaları susturdular...
  dün bu topraklarda yüzlerce yıldır ilk defa cuma namazı kılınmadı.
  bugün de kandil, kandil gecesi camiler yine kapalı.

  ya işte böyle, dini, imanı, inancı ağzına sakız edenlerin, siyasete alet edenlerin düştüğü bu durumu hiç unutmayacağız ve yıllar sonra bile kafalarıa kakacağız.

  allah'ın sopası yok...
 • akp döneminde olmasa kıyameti koparacak hadiseydi. chp bundan yırttı neyse ki.
 • provokasyon yapmayın, 2.dünya savaşında 20 milyonluk nüfus, 1.5 milyonu geçen orduyu besledi, bu ordunun atları, çeki hayvanları, iaşesi için sınırlarda bir çok yer, imaret, han, hamam, cami depo olarak kullanıldı.
  varlık vergisi gibi zengin kesimi zor durumda bırakan uygulamalara gidildi ancak tehdit büyüktü ve önlem almak gerekiyordu.

  bugün o şartları umursamadan, ankronik olarak "buuunlar camileriii ahır yaptı" diyenler ne kadar toplum hafızasına zarar veridi, veriyor ise bugün "buuunlar camileriii kapattıı" diye provokasyon yapmakta aynı oranda zarar veriyor.

  elbet iki söylevi dile getirenler tarih karşısında yargılanacak ve cezalandıralacaktır.