şükela:  tümü | bugün
  • camili akarca ortaokulunda görev yapan bir öğretmenimizin, çocuklarımızın eğitim kalitesini artırmak adına başlattığı kampanya.

“ merhaba. adana’nın yüreğir ilçesindeki camili akarca köyünde bilişim teknolojileri öğretmeni olarak görev yapmaktayım. köylülerin çabaları ile bir bilgisayar sınıfı yapılmak istenmiş ve toplanan yardımlarla bina yapılmış fakat maddi imkanlar yetmeyince sınıfın içi boş kalmış, gerekli materyallere ulaşılamamış. sizlerden ricam evinizde kullanılmayan, eski, ihtiyaç fazlası bilgisayarınız varsa okulumuza, çocuklarımıza destek olmak için bilgisayar sınıfımıza göndermeniz, bizimle paylaşmanız. duyarlı dostlarımız sayesinde bu çocuklar ilk defa bilgisayar ile tanışacaklar ve güzel imkanlarla bilgiye ulaşacaklar. şimdiden destek olan bütün dostlara teşekkür ederiz.

not: elinizdeki bilgisayarlar çalışmasa da, parçası eksik olsa da önemli değil çünkü bilgisayarın içindeki en ufak parça dahi bizim için öğrenilecek yeni bir konu.

iletişim: celal.yldrm.01@gmail.com
    adres: camili akarca ortaokulu camili akarca mahallesi yüreğir/adana. “
  • up.
  • adana'da görev yapan bir öğretmen olarak kolay gelsin hocam dediğim kampanya. bizim okulda da 2004 yılından kalma hurdalarla ders yapmaya çalışıyoruz. hatta eşimin okulunda bırak bilgisayari projeksiyon dahi yok tahtaya tebeşirle excel tablosu çizerek ders yapmaya çalışıyor.

kampanya güzel de yeri yanlış hocam. eksisozluk gibi öğretmen düşmanı kaynayan bir ortamda desteği biraz zor bulursunuz.
  • destekleyelim.
  • başka bir dönemde olsak elimden gelen yardımı yapmak isterdim ama maalesef hiç içimden gelmiyor.

bence yüreğir milli eğitim müdürlüğü bu konuda istekli olacaktir. hatta yüreğir muftulugu de elinden gelen yardımı yapacaktir. ben bu iki kuruma vergilerimle haddinden fazla yardım yapıyorum zaten bı zahmet bu iki kurum da okula yardım yapsın.
  • bir bilişim teknolojileri öğretmeni olarak katkı sunacağım kampanyadır. harika olmasa da kendisine ayarlayabildiğim bilgisayar ve ekipmanlarını göndereceğim.
  • desteklediğim kampanya