• rocko's modern life gibi bir şaheseri yaratan joe murray'in yeni çizgi filmi. 8 temmuz'da cartoon network'te yayınlanmaya başlanacakmış. şimdilik 13 bölüm, devamı gelir diye tahmin ediyoruz. heyecanla bekliyoruz.
  • * bir grup hayvan karakterin bir yaz kampındaki maceralarını anlatan çizgi film *
  • joe murray'in rocko'ya kıyasla daha uçuk çizgiler denediği çizgi filmi. baş karakter lazlo, muz ağızlı bir maymun mesela... bayağı komik olacağa benzer zira bu adamdan* boş çıkmaz pek.
  • karakterlerin hangi hayvanlar olduğunu merak ediyorsanız:
    lazlo: örümcek maymunu
    raj: hint fili
    clam: albino ve pigme bir gergedan
    edward: platypus
    samson: hamster
    chip ve skip (ikiz mor kardeşler): tespih böcekleri
    dave ve ping pong (ikiz olmalarına karşın ping pong'un dave'den daha uzun olduğu sarı ikili): dalgıç kuşları
    larry, louie, leonard ve liniment (çoğunlukla arka planda görülebilen mavi dörtlü kardeşler): yaban sıçanı
    izci lideri lumpus: geyik
    slinkman (türkçeye salyanman olarak çevirmişler. lumpus'un yardımcısı): muz sümüklüböceği, muz renkli sümüklüböcek (bunu tam olarak çeviremedim)
    komutan hoo-ha: bufalo
    şef heimlich mcmuesli: keçi
    hemşire leslie: pembe bir köpek balığı
    patsy (pembe saçlı izci): firavun faresi
    nina: zürafa
    gretchen: timsah
    almondine (kızların izci kampında görebileceğimiz gözlüklü inek karakter): baykuş
    amber (yine kızların izci kapmında nadir ortaya çıkan pembe saçlı karakter): tavşan
    izci lideri ms. jane doe: maral (dişi geyik)
    ms. rubella mucus (gölden erkek izciler geçince karpuz atan karakter): yaban domuzu
  • tarafımdan hayranlıkla izlenir, stres alır, güldürür, eğlendirir, şaşırtır...hele o lazlo nun davranışları insanı bitiriyor ya.kendisinin hayranıyım.
    bi de raj ın konuşması harika ötesidir.seslendiren arkadaş çok başarılı vesselam."lajloooo!!!!"
    kötü geçmiş bir sınavın ardından bi sürü bi sürü cips ve camp lazlo iyi gelebilir bünyeye.
  • edward "lazlo'dan nefret edenler kulübü" nü kurmuştur. kulüpteki üyeler "lazlo'dan nefret etmek mi, lazlo çok iyi biridir." diye muhalefet olmaya başlarlar. o esnada geçen şu diyalogla beni yarım yarım yardırmıştır.

-bir defasında bacağım kırıldığında lazlo beni on kilometre boyunca taşımıştı.
    -bir keresinde de ben onun bacağını kırdığımda lazlo beni on kilometre boyunca taşımıştı.

harika bir çizgi filmdir.
  • esprilerinin kalite düzeyi olduçka yüksek olan, ustaca seslendirilmiş çizgi dizi.
  • izcilik hakkında bilgisizlik konusunda oynak beyi* badi ekrem'e rakip olabilecek izci lideri lumpus'un yönetimindeki absürt ötesi izci kampındaki maceraların anlatıldığı gülme garantili çizgi dizi.
  • raj'ın "izji lideriii lumpuuus deyişine hasta olduğum çizgi film.
  • hiç bir bölümünde bu o kadar da iyi olmamış demediğim, sırıtmayla başlayıp hafif sesli gülmeye geçerken yaptıkları espri comboları ile kahkaha attıran, tavsiye edilendir.

lazlo'nun arsızca "izci lideri lumpus" spamlaması ayrı sempati kazandırandır.

açın bi bölüm izleyin lan çogüzel.
hesabın var mı? giriş yap