şükela:  tümü | bugün
  • onca çeşit arasından gene de kendisini seçtiren camper modeli.
    her daim ayağı küçük gösteren cici ayakkabı.
  • bir erkek ayakkabısı ne kadar güzel olabilir sorusunun cevabı olan muhteşem camper modeli.
    ahan da naif bir örneği; http://img293.imageshack.us/…erpelotasmarronzk2.jpg
  • ismi tabanıyla müsemmadır. takım elbisenin altına dahi giyebilirsiniz.
  • birçok farklı alt modeli olan aşırı şık ve rahat camper modeli. koyu renk ve ince bağcıklı uygun modelleri takım elbisenin altına dahi giyebilirsiniz -zamanında ben giyiyordum ve konsept epey beğeniliyordu.
    şık bir modeli şudur: http://cloud.camper.com/…nob3awmq==/16002-203_f.jpg
  • gore-tex teknolojili su gecirmeyen modeli icin; bkz: http://www.camper.com/…ducto.xhtml?option=18717-002
  • çok fena bilek burkan ayakkabı. 15 cm topukla buzda yürüyen sarhoş modeller gibiyim, paso yan basıyorum. birgün bileğim kırılacak az kaldı.
  • camper'in yatırım aracı olarak kullanılabilecek muhteşem ayakkabısı. fiyatı her sene düzenli olarak artıyor. ayrıca camper ayakkabıları içinde hiçbir zaman indirime girmeyen tek modeldir. yaklaşık 2 senedir şu modeli kullanıyorum ve çok memnunum. dexter ile birlikte en sevdiğim 2 ayakkabı markasından biridir.
  • 2 aydir kullaniyorum ve gereginden fazla ovgu aldigini dusunmekteyim. olumsuz taraflari: 1- islandiginda cok cok cok fena kayiyor. 2- ayagi fena burkuyor (daha once hic yan basmazken bununla epey yan bastim, alistiktna sonra yan basma cok azaldi ama dikkatli de yurumeye calisiyorum yan basmamak icin) 3- alti pislendiginde temizlenmesi cin iskencesi. yanlislikla hayvan pisligine bastiktan sonra tabani temizlemek icin baya bir ter doktum. dahasi normalde boka bassaniz cok limitli bir parcasini tasiyacakken bu ayakkabi ile baya buyuk bir pisligi tasiyabiliyorsunuz. sayesinde tum sirket bok koyuyo su anda. 4- muthis extra bir rahatlik beklemeyin. kunduradan rahat sadece. 5- takim elbisenin altina giyilmiyor yukarida yazdigi gibi. ince kumas pantolanla cok cok kotu gorunuyor. ama kot ve kanvas pantolon giyecekseniz iyi gorunuyor.
  • 6 ay kullanım sonunda altlarında çatlama yapan camper modeli..
    siz siz olun garanti veriyoruz lafına inanmayın.
    çünkü ayakkabıyı aldığınız iki yıl da ortalama altı ay giydiniz ( haftada iki kere ) garanti bitti.
    nedense üçüncü yıl içinde çatlamaya başlıyor.
    acaba hiç kullanmadan raftada aynısı olurmu, denemek lazım.
    hemen gideyim bir tane daha alayım bakayım olacak mı ?
    bu deneyimin sonucunu iki yıl sonra yazacağım.

tanım: kalitesiz ayakkabı
  • yağmur yağdığında sokaklarda eni vici vokke şeklinde dolaşmanızı sağlaması dezavantajını saymazsak çok güzel ve rahat bir ayakkabıdır. onun dışında bilek burkmaya müsaitliğinden bahsedilmiş, yalan değil. kadıköy sokaklarında hafif çiseleyen bir yağmur eşliğinde insanlara dans gösterisi sunmuşluğum vardır, ben bile bu kadar çevik hareketler yapabilmeme baya şaşırmıştım. sezon fiyatı biraz uçuk, ama her sezon erken indirime giriyor, beklemek gerek.