şükela:  tümü | bugün
  • tele1 kanalında bugün gerçekleşmiş olan olaydır..
    link

şu tavırları, sözleri, leş dinozor kafasının, neslinin tükendiğini sandığımız ahlaksızlığın ilk günkü hırsla öfkeyle durduğunun göstergesi..

umarım cezasız kalmaz.

edit: herşey bir yana "bu ülkenin yarısı türban istiyorsa yarısı da istemiyor kardeşim, zorla mı?" yazılan entry bir yana!
    hiç kimsenin giyimi kuşamı hakkında istiyorum-istemiyorum gibi bi fikir beyan etme hakkınız yok! ne olacak yarıyı geçerse demokratik olarak kabul mu edilecek? bu nasıl bir aydınlık iddiası böyle.
    siz insanların örfi, dini vs. vs. hangi sebeple takarsa taksın başörtüsüne "hayır!siyasi simge!" dediğiniz için yıllardır kopuyor bu yaygara. hala hala hala savunuyorsunuz şu düşünceyi. nefret suçu işliyorsunuz! bıktık yeter artık bitirin şu muhabbeti ve o çok parlak kafalarınızı esas meseleleri eleştirmek içi kullanın..

2.edit: malum gündemi unutupta konuyu buraya çeken, dünya bu haldeyken bile bu öfkesini kusmadan duramayan başlıkta ve linkte açıkça gösterilmiştir... gündem, mağduriyet vs. diyenler siz bu konuyu dillendirmekten, insanlara karışmaktan vazgeçerseniz ortada bir sorun kalmayacak. sorunu çıkaran da sizsiniz şikayet eden de..

3.edit: türban kelimesini can ataklı öyle söylediği için kullandım. ben başörtü kelimesini kullanıyorum.
  • (bkz: kafa siken kemalist zırvaları)

cuk oturdu.

ek: siyasal atatürkçüler her zamanki gibi omurgasızlık yapıyor. seçim zamanı "aman efendim baş örtüsüne karışmak ne haddimize; bizim anamız da örtülü, hepsinin başımızın üstünde yeri var!" diyen sürü, şimdi örtülü öğretmeni eleştiriyor. gerçi "atatürkçüyüm" deyip şunu savunan yaratıklara tükürsek tükürüğümüz kirlenir.

(bkz: canan kaftancıoğlu'nun türk diyememesi)

(bkz: canan kaftancıoğlu'nun sakine cansız tweet'i)

(bkz: canan kaftancıoğlu'nun 23 nisan tweeti)

bu oktroll sürüsünden kurtulduğu gün ülkemiz atatürk'ün hedeflediği çizgiye gelir.
  • türbanlı öğretmen koymak politik bir harekettir bilerek yapılmış yani şans eseri değil bu konuda haklı.

türbanlılar kardeşimizdir. ayrım yapan kalleştir.
  • can ataklı 28 şubat hasretiyle yanıp tutuşan bir ulusalcı yobazdır. bunların zamanında yaptıklarının sonucunu 18 senedir çekiyoruz.
  • şunun gibiler yüzünden insanlar chp'lilere düşman oluyor. o adamı programa koyan kimse taa...
  • kesinlikle haklı olan eleştiri.
  • kendisini çok seviyor, keyifle izliyoruz. bir ak partili olarak, can ataklı'yı y-chdp' lilere yedirmeyiz!!!!
  • can ataklıya da, türbanına da, bu başlığı açan sana da, buraya yazan bana da lanet olsun. bitin tükenin artık.
  • haklı bulduğum eleştiridir. çocuklar kendine türbanlı öğretmeni mi rol model alsın? bu zihniyetten şu güne kadar hiçbir başarı çıkmamış ve çıkmayacaktır. türbanın eskiye nazaran iki kat hatta üç kat daha siyasi bir simge olduğunu inkar edecek adamın alnını karışlarım.
    (bkz: kafa siken siyasal islamcı dayatmaları)
    alın izleyin bakalım eski türbanlıdan, siyasimiymiş değilmiymiş.
    https://youtu.be/yag2bt4zb1e?t=109

edit: olayı neden chp'ye getiriyorsunuz? burda kimse chp adına konuşmuyor. hepsi kişisel fikirlerdir. chp'nin bu konudaki politikaları ; özellikle kılıçdaroğlu ve imamoğlu'nun türbanlı vatandaşlara yaklaşımı çok olumlu ve demokratiktir.
    buradaki haklı bulduğum eleştiri,türbanlı vatandaşlara karşı değil, daha iyi bilim ve eğitim talebidir. eğitim sistemimiz sanki süpermiş gibi , saldırıyorsunuz. açın istatistiklere bakın. eğitim sistemimizin geriye gittiğini inkar edebilir misiniz?
    saldırmak yerine ben de bu eğitim modelini destekliyorum demek bu kadar zor olmamalı.
  • ülkenin insan kalitesi maalesef genel olarak budur. tele1 kanalının erkan tan’ı bu şahıstır yaklaşık 2-3 saat karşı tarafa kin kusar aklınca aşağılar. a haber’in can ataklı’sı da erkan tan’dır o da fındık kadar beyniyle diğer tarafı aşağılamaya çalışır ve üzülerek söylemek gerekir ki ikisinin de çokça alıcısı vardır.