• radio oxygen'in ortaklarından. bilgi müzik'te hoca.
  • gösteri sanatları ve teknik prodüksiyon konusunda hocadır.

adam bir türk yerine bir alman olsaydı, dünyada zengin arapların ve rusların taptığı bir namzet olacaktı ki bundan 55 yıl önce ters köşeden golü yedi.

ihtiyar delikanlı diyeceğim ama ne ihtiyarlık 'sikinde' ne de 'delikanlılık'.
  • tarkan'ın teknik menajeridir ve konusunda türkiye'nin en taşaklı adamıdır. kafanıza hoparlör fırlatma potansiyeli vardır aman dikkat.
  • ayni kisi olup olmadigini kesin bilmiyorum ama radyo programciligi nedeniyle herhalde yanilmiyorumdur:
    1970'li yillarin ortalarinda (1976-77 gibi) kendisi ankara polis radyosu'nda müzik programlari yapardi. sabahtan aksam 6'ya kadar genellikle arabesk müzik yayinlayan radyo saat 6'da birden bire stereo yayina baslar (o zaman ankara'nin tek stereo radyosuydu) ve bizleri sasirtan bir düzeyde kaliteli rock müzik çalardi. can besbelli'nin benim bildigim iki programi vardi: biri rock müzik, digeri jazz-rock türündeydi. o zamanlar türkiye'de ulasamadigimiz lp ve parçalari onun programinda dinler, hatta kaset, makara band ne ise kayit ederdik. program kayitlari sonraki yillarda da tekrar tekrar (herhalde bantlar kopana kadar) polis radyosunda yayinlandi.
    hele "traffic" toplulugunu tanitan iki bölümlük bir programi vardi ki, bana bu toplulugu sevdirmistir.
    40 yil sonra tekrar tesekkür ve selamlar ile ...
hesabın var mı? giriş yap