şükela:  tümü | bugün soru sor
420 entry daha
  • kliplerindeki heyecanı ve yaratıcılığı sahnesinde de gösterebilirse eurovision'da başarılı bir iş çıkartması şaşırtıcı olmayacaktır.
  • eurovision'a katılması iyi bir şey mi yoksa değil mi karar veremedim tam olarak. kesinlikle iyi bir müzisyen hatta eurovision için fazla olduğunu düşünüyorum ama bir yandan da henüz ismi tarih öncesinde bizi temsil edip sıfırları çeken erövizyon ablaları tarafından bile bilinmezken bir anda türkiye'nin gündemine oturması şöhret, para, sesini daha çok insana duyurma açısından genç bir müzisyen için çok cazip bir düşünce. başarılı da olacağını düşünüyorum ama eurovision işte... kimileri tarafından çok önem verilse de çoğunlukla dandik grupların (istisnalar hariç) ya da seksi ablaların ya da tam tersi folklor ekibi eşliğinde dalga geçen yöresel tatların ağırlıkta olduğu bir yarışma. bilemedim şimdi ama sanırım iyi bir şey. daha çok insanın kendisini dinleyecek olması bile yeter aslında. evet karar verdim, kendisi açısından %65,38 oranında iyi bir durum. başarılı olsun.
  • kimmiş diye bakıp kliplerini izleyince oldukça renkli ve eğlenceli ve hareketli ve değişik olduğuna karar verdiğim adam.
  • fena halde dağhan külegeç'e benziyor. tek fark ağzının düzgün olması.
  • eurovision 'da türkiye 'yi temsil edecek olan müzisyen, oyuncu, radyocu ve tiyatrocu. adını ilk kez eurovision vesilesiyle duydum. medar-ı iftarımız olmasını umuyorum.
  • adam sandlerle , arda turanın karışımı bir tipi var
  • atalari 540 sene önce ispanya'dan osmanli topraklarina göc etmis türk sanatci.
  • 11 ocak akşamı 90'lar kitabı imza günü kokteylindeydi.

mekanın çeşitli yerlerinde fotoğrafları çekiliyordu.

mekandan ayrılmadan önce kitabın yazarlarıyla da fotoğraflar çektirdi.

(bkz: ekşi sözlük magazin servisi)
  • açık söyleyeyim adını daha önce duymuştum ama önyargılarla 2tane şarkı söyleyip ortalıkta rockçı diye geçinen saçma sapan gençlerden sandım...eurovision vesilesiyle tekrar duydum adını bi dinleyeyim bakalım dedim farklı bir müzik tarzı var çok da güzel çok beğendim,önyargılara bi kere daha lanet ettim...ha eurovision da başarılı olur mu bilemem inşallah ama ben yeni bir yetenek daha keşfettim o bana yeter...
    ayrıca dini zerre ilgilendirmiyor hatta mutluyum bir yahudi türkiyeyi temsil edeceği için her ne kadar gerçekte var olmadığını bilsem de farklı kimliklere hoşgörü varmış gibi hissediyorum kendimi söyle kandırıyorum baksana olm ülkemiz o kadar ilerledi ki insanlar o kadar hoşgörülü ki eurovision'da bizi bir yahudi temsil edecek...tanım:eurovision 2012'de türkiye'yi temsil edecek sanatçı...
  • trt kırk yılın başında iyi bir şey yapıp, eurovision'a gönderdiği müzisyen. şimdilerde herkes, can bonomo'yu doğal olarak da onun eurovision'da yapacağını merak ediyor. radyolar sürekli can bonomo çalıyor, kopyası biten "meczup" albümü tekrar basılıyor. herkesin bildiği bir kişi katılsa her halde "işte bildiğimiz adam" diyip geçilecekti. ama şimdi herkes can bonomo'nun ne yapacağına bakıyor. bir anda eurovision'a olan ilgi müthiş arttı. tabi durum can bonomo için süper bir tanıtım çalışması oldu.
1055 entry daha