şükela:  tümü | bugün soru sor
  • annesinin yahudi olması ile doğrudan ilişkilidir. (bkz: #2220655)

ayrıca kimseyi ilgilendirmemeli.
  • müslüman olan benim de içinde bulunduğum ülkeyi eurovision da temsil etmesine engel değildir, olamaz.
    ülke vatandaşı olması yeterlidir.
  • bazı eziklere kapak olmuştur.
  • tarkan'ın müslüman olması, hayko cepkin'in ermeni olması, fedon'un rum ortodoks olması kadar doğal bir olaydır. ama bunların hepsinin türk vatandaşı olması en önemli durumdur.
  • uluslararası arenada dinini değil, ülkesini temsil edeceği için sorun teşkil etmez.
  • eurovision'un sallanmaması gerektiği gerçeğinden daha önemli değildir. hatta hiç önemli değildir.
  • sabahtan beri hüngür hüngür ağlama sebebi. bu ülke ne oldu da bu hale geldi. bonomo'yu araştırırken öğrendim edison da müslüman değilmiş evdeki bütün ampulleri kırdım o kadar masraf edip floresan kullanmaya başladım. böyle de gözümü alıyor ama olsun.
  • türk olmasına engel değildir. hatta göğsünü gere gere türküm demektedir, inşallah yarışmayı kazanırsa da sevinç içerisinde türk bayrağı ile kutlayacaktır.
  • kimseyi ilgilendirmemesi gerekendir. sene olmuş 2012,... neyse lan. kime ne anlatıyoruz.
  • daha önce farklı örneklerinde de yaşamış olduğumuz gibi kendini türk olarak hissetmesinin herşeyden önemli olup bunun yanında birşey ifade etmeyen durumdur.

(bkz: marco aurelio' nun türk milli takımında oynaması)
42 entry daha