şükela:  tümü | bugün
 • on numara vloglar yapan izmirli kardeşim

  https://www.youtube.com/watch?v=stq-m-7cgqk
 • değerli bir arkadaş youtube kanalı türkiye'den defolup gitmek isteyenler için çok değerli paylaşımlar içeriyor. green card başvuruları bitmek üzere bu arada tekrardan hatırlatmış olalım.

  can beye çok teşekkürler buralarda takılıyorsa.

  edit: kanalı eklemeyi unutmuşum

  https://www.youtube.com/…l/ucmhfmqlnfj_caojuwnrckqw
 • youtube kanalındaki birkaç videosunu izledim.gördüğüm kadarıyla tecrübelerini kendisi gibi ülke değiştireceklere aktarmaya çalışan temiz aile babası,idealist ve dürüst bir insan.bilgisayar programcılığı mezunuymuş.green card vasıtasıyla göçen beyinlerimizden biri.ülkemizin geleceğinin teminatı olacak kafası çalışan insanlarımızı kaybettiğimizi gördükçe ileriye yönelik karamsarlaşıyorum.abd gibi gelişmiş bir ülke her yıl 50 bin kişiye piyangoyla bir o kadar da girişimci,startup,akademisyen vs dünyanın kaymak tabakasını kendine toplamaya çalışıyor ama biz kendi öz evlatlarımızı,parlak beyinlerimizi artan bir hızla kaybediyoruz.ülkenin yöneticileri inşallah bunları görüp çareler arıyordur...
 • amerika'daki yaşamla ilgili çok güzel ve samimi bir şekilde bilgiler veren abimizdir..severek takip ediyoruz.
 • amerika'ya neden geldim? isimli 32. bölüm vlogu oldukça manidar. hemen hemen bütün vloglarını izlediğim ve faydalı bulduğum, bilgilerinden yararlandığım-yararlanacağım biri olarak can colpan'a şunu ifade etmek isterim:

  (bkz: helal olsun)
  (bkz: adamın dibisin)
 • ülkesinde yaşamaya devam etseydi tek etkinliği hafta sonları çeşme sahilde ailesi ile mangal yapacakken, abd'ye yerleşmiş bi abimiz, tanımam etmem ama yaptıklarını izledikçe mutlu oluyorum tüm ailesi çoluk çocuk kamp izcilik gezi bütün sosyal aktivitelere katılıyor parkları plajları keşfediyor bunlar için gereken zaman ve paradan bahsetmiyorum bile..
 • idealim olan izmir'li bir vatandaş.

  önümüzdeki bir kaç yıl boyunca onun izlediği yola odaklanacağım. bu ülkeden bir halt olmaz, umudum ve enerjim yok tıptı onun gibi, kendimi ve sevdiklerimi çekip çıkartmalıyım bu kaostan bir an evvel.
 • çok tatlış bir aile, en doğru karar verip yerleşmişler, her izlediğimde beni hüzne boğuyorlar ah keşke benimde bir yerlerlerim yese de gözümü karartıp gidebilsem diye. kendi aileme can abiyi izletip baskı unsuru kuruyorum bak nasıl hiç ingilizce bilmeden gidilebiliyormuş diye. umudum olcak kendisi.
 • farklı ülkelerden vloglar yapanlardan şimdiye kadar gördüklerim içerisinde en samimi bulduklarımdan bir tanesi.

  eşiyle birlikte içerik yaratmak, içeriği kategorize edip, türk kullanıcısının merakını gidermeye yönelik sss (faq) cevapları içeren yeni vloglar yaratma konusunda başarıları, videolardaki başarılarından daha yukarıda. bu yaklaşımı devam ettirdikleri taktirde çok uzun süre yeni ve merak edilen görsel içerikler yaratabilirler.
 • galiba austin connection da ikamet eden vloglarını severek takip ettiğim arkadaş.