şükela:  tümü | bugün
  • hiç şaşırmadığım ifade. hatta bu brunson'ı yakında aziz falan ilan edip havaalanında törenle yolcu ederken sıraya girerek daşşağını öperlerse de hiç şaşırmam mesela amk.
  • her açıdan git gide batan bir kesimi temsil eden cümle. yüzde elliikiyi aldınız, padişahlık yetkilerini verdiniz. ülkedeki her şey size ait ama git gide dibe çöküyorsunuz malum kesim. bu kadar olanak içerisinde bunu nasıl başarıyorsunuz, o da bir merak konusu
  • süper lan.
    mit in üst düzey iki elemanı pkk nın elinde aylardır, devlet memuru, salsınlar bari. hakan atilla da devlet memuru. eşşek başı değil.
    bu iki şarlatan bu brunson un devlet memuru olduğunu nasıl anlamış ki?
    yalandan kim öldü değil mi adiler,
    bu şekilde kendilerini tatmin etmeye çalışıyorlar. çok mühim adam yakaladık pozundalar. hayır sümüklü bir rahip yakaladınız, abd vatandaşı oldugu için de dokunamıyorsunuz. hepsi bu.
    can dündar da sizin mahvettiğiniz ülkede yaşayamayıp kaçmak zorunda kalan bir gazeteci, bu gerçekle de yüzleşin.
    tıpkı başka milyonlar gibi, onlar kaçamayanlar.
    demek devlet memuru olmak değil hangi devletin memuru oldugun önemliymiş, derler adama. susun bence.
  • adam o kadar mutlu söyledi ki seviyorsan git konuş diyesim geldi.
  • işte bu adamlar kahvede çay içerken bu muhabbetleri yapmak yerine televizyona çıkarak yapıyorlar.kahve de bile yapsa ya de hadi siktirgit muamelesiyle karşılaşır ama tv de sanki ciddi manada bir şeyler söylüyormuş gibi tiyatro oynuyorlar birbirlerine.mahkemede rezil olduk zaten gelen şahitler taşşak geçer gibi konuşuyorlar ben görmedim demedim gibi. şu anda dünya brunson ı ajan olarak değil bir masum papaz olarak gördü sayemizde.bizide masum bir adamı hapse atıp öc almaya çalışan bir devlet olarak.bunların mitle can dündarla ne alakası var be pişkin herifler.
  • küfür yorum nasıl yazılı bir öğretin lütfen. dağda falan yaşamam lazım bu yaratıkları izlememek için. kaç aydır ekonomik krizin sebebi yaptıkları, onur meselesine dönüştükleri rahibin tutukluluğu için şimdi de görevini yapan devlet memuru diyorlar. utanma duygusu olmayan varlıklar ne desek boş.
  • izmire imam olarak atanmalı bruson.
  • ooo... beyblade'leri salmışlar ortaya. insan ekmek parası için bile bu kadar düşmez ayıp...