• açık sözlülüğü için kendisini tebrik ediyorum. adam kıvırmadan, lafı eğip bükmeden direkt atasının dünya görüşüne göre hatta atasının kendi ağzından alıntı yaparak söylemiş.

işte o tweet;

bir büyük devrimcinin, meclis'teki son konuşmasından:
    "bizim prensiplerimiz, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya yaşamdan almış bulunuyoruz."
  • şerefsiz kendi vatanını tanımayan bir hainin açıklamalarıdır. bu ve benzerlerinin bu tepeden bakma tavırları yüzünden akp tarafımdan yönetiliyoruz işte . ironiye bak. benim gözümde şerefsiz vatansız bir piçtir.
  • adam işini iyi yapıyor, hakkını vermek lazım
    tam bir mixer.
    senin mi aklına geldi, yoksa sahibin mi emretti.
  • dedi cia ajanı..
  • zamanlaması manidar. şimdi islamcı kesimde son yıllarda artan bi atatürk hayranlığı var. bunun da sebebi çok ama iki başlıkta özetleyebiliriz.

1) suriyeli mülteciler. ve atatürk olmasaydı bizde onlar gibi olacaktık düşüncesi.

2) artan milliyetçilik ve ulus devletçilik.

tüm bunlar olurken haberlerde atatürk hacca bile gitmiş haberleri oldu.

şimdi can dündar kime hizmet etmek istiyor bu sözleriyle, tam anlayamadım.
  • atanamamis lawrence'in yazdigi tweet
  • atatürk böyle bir söz söylemiştir. fakat bu millet kutsallarina , değerlerine herzaman sahip çıkmıştır. kimin ne söylediği çokta onemli değil hepimiz faniyiz insanlara değer vermek güzeldir. atatürk'ün de milletimizin kalbinde yeri büyüktür. maalesef din dusmanlari , atatürk'ün söylediği sözlerin işine gelenini paylaşmakta işine gelmeyenini görmezden gelmektedir.
  • atatürk'ün en sevdiğim sözlerinden birini paylaşmış, ne var amk bu lafta?
  • başlığı altında kendisine söven sözde vatansever özde geri zekalıları okumanın çok sıradan olduğu gazetecinin tviti.
  • şunu sormak lazım bu sözleri neden şimdi paylaşıyorsun?
    sen bu adamın belgeselini dahi yaptın bugüne kadar neden paylaşmadın yoksa fitne peşinde misin?

aklı olan kimse şu oyuna gelip birbirine saldırmaz.
hesabın var mı? giriş yap