şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu adamlar bu tarz kampanyalara destek verdikçe ters tepiyor kararsızlar için. hainler destek veriyorsa doğru değil ben desteklemem diye düşünecek insan çok çünkü.
 • vatan haini falan olmayan, sırf iktidarın işine gelmeyen yayınlar yaptığı için başına açılmadık iş kalmayan, suikast girişimine maruz kalan, demokrat bir adamın demokrat bir çıkışı.

  eğer birileri tamam diyecekse, en çok o ve onun gibi mağdurların (erdem gül, kadri gürsel, ahmet şık, selahattin demirtaş, meral akşener, vb.) tamam demeye hakkı var.

  (bkz: aktroll)
 • bir trol olacağımıza, doğruları söyler vatan haini oluruz.

  zamanı geldiğinde buralar hep değerlenecek, şimdiden alın.
 • can dündar tamam dediği için devam diyecek kitle zaten tamam demiyor troll kardeş. bence artık karıştırmayın. ülke o kadar ayrılıkçı bir hal aldıki artık kim ne derse desin. bir nefret var ve buna siz sebep oldunuz troll kardeş. bol bol trollüyerek, insanları laiklikten atatürkçülükten vurarak bir golem yarattınız. baskıcı politikalar ile milletin yediğine içtiğine karışarak aslında 15 yıl önce siyasal islamcıların yaşadığı mağduriyeti laik kesimin yaşamasına neden oldunuz. şu an 15 yıl önce siz neredeyseniz biz oradayız. istediğiniz kadar devam diyebilirsiniz. ama artık sizinle gerçekten tamam. ayrıca biz birileri tamam dedi diye devam diyecek koyunlar sürüsü değiliz lütfen karıştırmayın. can dündarı ezelden beri sevmem kaypak herifin teki gibi gelir bana hep. hatta içinde atatürke karşı beslediği bir saygısızlık olduğunu ve öcalan'a sempati duyduğunu bile tahmin ediyorum. ama bunların hiç biri fikrimizi değiştirmiyor çünkü orman yanıyor kardeş. aslanlar, çakallar, yılanlar, sincaplar birlikte kaçıyorlar ormandan.
 • kimseyi bağlamayan durumdur. aksi halde işid allah diyor; dur onla aynı kafada olmayayım diye allah demeyi keserdi herkes.

  ya da tam tersi şöyle izah edeyim: ebu cehil gibi biri çıksa ve dese ki: "iman ettim evet allah var." o zaman da onunla aynı zihniyette görünmeyelim diye haşa yok mu diyeceğiz!

  dipnot: ne tamam ne devam. atamın izinde olanlara selam.
 • kendini milleten sayan millet haininin serzenişi. türk milleti kararını seçim günü verecektir. devam da dese, tamam da dese tercihi baş tacıdır.
 • bunlar tamam demese bu ülke için bin kat daha iyi olacak. safi zarar yemin ederim bu can dündar ve bunun kafasındakiler. bir söz vardır, her söylediğin doğru olsun ama her doğru her zaman söylenmez diye. bunun gibiler çenesini tutsa çok daha faydalı bir iş yapacaklar.
 • uzun zamandır yoktu piyasada. o yüzden soralım.
  (bkz: can dündar kimdi amk)
 • abdullah öcalan türk kimliğine sahip,bu durumda bir terörist ile aynı durumdasın troll kardeşim. bil istedim.
 • sadece can dündar değil; tüm fetöcüler, pkk ve türevleri, sorospu çocukları vs birleşmiş tamam diyor. (aranızda samimi olarak bu ülkenin hayrının bu olduğunu düşünenleri tenzih ederim) bu halk devam diyecek ve 2028 e kadar reis hepsinin çanına ot tıklayacak. üzgünüm kronikler, bu ülke size bırakılamayacak kadar değerli.