şükela:  tümü | bugün
  • isviçre vatandaşı bir türk tarafından yapılmıştır.
    can dündar sakince dinlemiştir. kalitesini bozmamıştır.
    yurtdışında bunların olması üzücü.
  • can dündar'ın neden yurtdışına gitmek zorunda kaldığını bilmeyen bir zibidi. dünyaya türkiye'nin ne kadar güvenli bir ülke olduğunu, özgürlüğün merkezi, demokrasinin beşiği olduğunu mu anlatacaktı? yalan söylemediği için mi vatan haini? ikiyüzlülüğünüze sizin...

öne çıkarılası özelliği türk olması değil bir metin külünk aşığı zibidi olmasıdır. tanımlamalarda önceliğe dikkat edelim.
  • can dündarın kalitesi mi varmış
  • isviçre'de sol partiye oy veriyordur.

can dündar hakkında her türlü söz hakkım saklıdır.
  • "gel türkiye'de yaşa" dense binbir ağızla bahane bulacak bir adet çomardır.
  • imkanı olmasına rağmen türkiye'ye dönmeyip isviçre'de yaşamayı tercih eden bir çomarın, hapis ve öldürülme tehdidiyle ülkesinden zorla kopartılan bir gazeteciye artistlik yapmasıdır.

tanım: ortalama akp'li.
  • vatanını bilerek ve isteyerek terketmiş birinin, vatanını terketmek zorunda kalmasa terketmeyecek birine yaptığı.
  • sene oldu 2017 bizim seküler, sol, kemalist, komünist tayfanın kafa yapısında gram ilerleme olmadı.

avrupa'da yaşayan türk oranın her imkanından faydalanıyormuş. ne yapsın peki? orada girdiği işi bıraksın gelsin burada sizin gibi goygoy mu yapsın? üretime katıldığı ölçüde tüketime de katılıyor. bu döngü içinde yaşıyor adam.

neymiş avrupa'da sol partiye oy veriyormuş. hayatında edirneye gitmemiş adamlar ötesi hakkında ahkam kesiyor. avrupa'daki aşırı sağ bizim ülkemizde yok. avrupanın faşisti sizin burada faşist diye yaftalamaya çalıştıklarınızın fersah fersah ötesinde tipler. bizimkiler muhfazakar orta dereceli müslüman tipler. vatanını sever ama ecnebilere öte git diyen olmamıştır. ha şimdi sığırın biri çıkar aha bak 10 tane örnek buldum der. ülke 80 milyon ama 10 örnekle tüm ülkeyi geneller. işte eğitim bunun için şart.

çomar dediklerinizden daha çomarsınız ama bunun farkında değilsiniz. bi an önce gözünüzü açın. hayreti mucip.
  • vatan haini fetöcü ve pkklı köpekleri üzen bir eylem yapmış. kendisini tebrik ediyorum. bir de suratına tükürseydi şöyle balgamlısından. tiyatrodan suikast girişiminde bile karısının arkasına saklanan satılık bir havhavdan bahsediyoruz neticede.

(bkz: can dündar'ın ışid tırları yalandı itirafı)
  • twitter profilinde iş adamı olduğu yazan türktür. şimdiden sonra o ihale senin bu ihale benim koşturur.