şükela:  tümü | bugün
  • özellikle renkli dövmelerde -iddaalı konuşmam gerekirse- türkiye'de 1 numara dövmeci. çok hoş sohbet bir insan aynı zamanda . artis dövmeci tiplemesine kesinlikle uymuyor. izmir'de ikamet etmekte. http://www.cangurgul.com/
  • türkiye'de abuk subuk fiyatlara dövme yapan "eski , köklü" dövmecilerin kıçlarını yırtsalar yapamayacakları işleri yapan dövmeci. sitesi biraz geç yüklüyor ama nedense.
  • "türkiye'nin en iyisi" diye lanse edilen dövmeciden çok daha ilgili, güleryüzlü ve kanaatimce türkiye'deki dövmeciler arasında en iyilerden birisi olan dövmeci.

kendime dövme yaptırmaya karar verdiğimde "türkiye'nin en iyisi" olarak bahsedilen kişiye gittim, sanıyorum ki müşteriden bunalmış olacak, pek fazla ilgilenmedi. ömrüm boyunca vücudumda taşıyacağım şeyin çizimini görüp göremeyeceğimi sorduğumda "valla bazı yerleri doğaçlama yapıcaz, çizerken görürsün, karar veririz o esnada" gibi süpersonik yanıtlar aldım.

tavsiye üzerine can'a gittiğimde ise süper bir güleryüz gördüm ve bıkmadan bütün sorularımı cevapladı. anlaştıktan sonraki süreçte de süper ilgilendi. dövme yapılmadan önce çizim de yapıldı ve vücudumda olacak dövmeyi baştan gördüm. işin en güzel kısmı ise uygulama aşamasıydı. işini severek ve tam ciddiyetle yaptığını çok rahat hissediyorsunuz. "iş bitsin" diye değil de gerçekten keyif alarak yapıyor.

yaşı genç ve çok çok yetenekli. pişme aşamasını çoktan geçmiş, en iyiler arasında yerini sağlama almış, "oha" dedirten kusursuz dövmeler yapıyor. vücudumda önemli bir yeri kaplayan dövmemi can'a yaptırmadan önce de "acaba istediğim gibi yapabilecek mi?" diye düşünüyordum, bittikten sonra ilk çizimden ve istediğimden de daha iyi yaptığını görüp takdir ettim.

fiyatları ucuz değildir, pahalı da değildir. olması gerektiği gibidir. bir ömür vücutta taşınacak dövmeniz için iç rahatlığıyla gidebileceğiniz, süper bir dövmecidir.
  • kesinlikle işinin en iyilerinden, ayrıca samimi ve güleryüzlü. gönül rahatlığıyla uzattım kolumu kendisine, tam da umduğum gibi şahane bir iş çıkardı. başka bir dövmeciye asla gitmeyiniz, gittirmeyiniz.

(bkz: bear boss)
  • işini severek yapan dövmecilerden birisidir.
  • işini severek fakat bazen baştan savma yapan dövmeci. eğer küçük bir dövme yaptıracaksanız tercih etmeyiniz, küçük dövmeleri pek ciddiye almıyor kendisi.
  • izmirin tek, türkiyenin birkac iyi dövme sanatcısından biridir. boya ve iğne ustasıdır. kendiside ayrıca cok sekerdir
  • dövmeyi yapmaz, dövmeyi döktürür. iş olarak on numara dövme sanatçısıdır, hayat olarakta on numara insandır. siyah gri, renkli ne istersen bırak en iyisini yapsın, kendini bana bırak felsefesi ile gidilmelidir. stüdyosu ve kullandığı malzemeler beş yıldızdır. maçı tek başına çevirebilendir, ofsayta düşmez, frikikleri kimseye bırakmaz.