şükela:  tümü | bugün
 • "türkiye'nin en iyisi" diye lanse edilen dövmeciden çok daha ilgili, güleryüzlü ve kanaatimce türkiye'deki dövmeciler arasında en iyilerden birisi olan dövmeci.

  kendime dövme yaptırmaya karar verdiğimde "türkiye'nin en iyisi" olarak bahsedilen kişiye gittim, sanıyorum ki müşteriden bunalmış olacak, pek fazla ilgilenmedi. ömrüm boyunca vücudumda taşıyacağım şeyin çizimini görüp göremeyeceğimi sorduğumda "valla bazı yerleri doğaçlama yapıcaz, çizerken görürsün, karar veririz o esnada" gibi süpersonik yanıtlar aldım.

  tavsiye üzerine can'a gittiğimde ise süper bir güleryüz gördüm ve bıkmadan bütün sorularımı cevapladı. anlaştıktan sonraki süreçte de süper ilgilendi. dövme yapılmadan önce çizim de yapıldı ve vücudumda olacak dövmeyi baştan gördüm. işin en güzel kısmı ise uygulama aşamasıydı. işini severek ve tam ciddiyetle yaptığını çok rahat hissediyorsunuz. "iş bitsin" diye değil de gerçekten keyif alarak yapıyor.

  yaşı genç ve çok çok yetenekli. pişme aşamasını çoktan geçmiş, en iyiler arasında yerini sağlama almış, "oha" dedirten kusursuz dövmeler yapıyor. vücudumda önemli bir yeri kaplayan dövmemi can'a yaptırmadan önce de "acaba istediğim gibi yapabilecek mi?" diye düşünüyordum, bittikten sonra ilk çizimden ve istediğimden de daha iyi yaptığını görüp takdir ettim.

  fiyatları ucuz değildir, pahalı da değildir. olması gerektiği gibidir. bir ömür vücutta taşınacak dövmeniz için iç rahatlığıyla gidebileceğiniz, süper bir dövmecidir.
 • acayip cool bir abimizdir. amma velakin bir dövme sanatçısı ne kadar egodan arınmış olabilirse o kadar egodan arınmıştır kendisi. kendisi ile 4 ay icinde 4-5 kere evimsi atölyesinde görüştüm. ne kapora istedi ne de ters yaptı. her soruma sabırla cevap verdi ki ben obsesif kompulsif bozukluğu olan bir insanım. mürekkebinden tasarımına her şeyi soruyorum. son görüşmeden sonra randevumu aldım şimdi sabırsızlıkla dövüleceğim günü bekliyorum. dövüldükten sonra burayı yine editleyeceğim. dövme tamamen iyileştikten sonra da bir edit daha gelecek

  3 seans sonrası edit; adam şov yapıyor hanımlar beyler. bu adamın dövme yapması türkiye'deki diğer "dövme sanatçı"larına yapılan bir ayıp. az da olsa aklınızda nasıl bir dovme istediğinize dair bir fikir varsa can bunun iyi yönlerini en güzel sekilde açığa çıkarıyor ve kötü yönlerini size açıklayıp nasıl olması gerektiğini anlatıyor. kendisine dövme yaptırırken kesinlikle pişman olmazsınız.
  her sorunuza sabırla cevap verecektir. hangi çizimin vücudunuzun hangi bölgesine uygun olup olmayacağını size iyi bir şekilde açıklayacaktır - böylelikle kafanızda soru işaretleri kalmaz - işçiliği - ya da çizimi - zaten olağanüstü. kullandığı malzemelerin hepsi piyasadakilerin en iyisi. tek tek hepsinin markalarını sorup saatlerce araştırdım. detay isteyenler özelden yazabilir bu konuda. izmir de can'dan başka biriyle görüşmeye gidip vakit kaybetmenize gerek yok.
 • vücudumdaki sanat eserlerinin tasarımcısı ve uygulayıcısıdır. hangi dövmemi kim görse hayranlıkla dövmecimi sorar, öyle muazzam iş çıkarır. inanılmaz alçak gönüllü, sabırlıdır. izmirin kesinlikle en iyisi, yurt dışında olsa dünyanın en iyilerinden birisi olur.
 • türkiye'de abuk subuk fiyatlara dövme yapan "eski , köklü" dövmecilerin kıçlarını yırtsalar yapamayacakları işleri yapan dövmeci. sitesi biraz geç yüklüyor ama nedense.
 • işini severek yapan dövmecilerden birisidir.
 • işini severek fakat bazen baştan savma yapan dövmeci. eğer küçük bir dövme yaptıracaksanız tercih etmeyiniz, küçük dövmeleri pek ciddiye almıyor kendisi.
 • izmirin tek, türkiyenin birkac iyi dövme sanatcısından biridir. boya ve iğne ustasıdır. kendiside ayrıca cok sekerdir
 • dövmeyi yapmaz, dövmeyi döktürür. iş olarak on numara dövme sanatçısıdır, hayat olarakta on numara insandır. siyah gri, renkli ne istersen bırak en iyisini yapsın, kendini bana bırak felsefesi ile gidilmelidir. stüdyosu ve kullandığı malzemeler beş yıldızdır. maçı tek başına çevirebilendir, ofsayta düşmez, frikikleri kimseye bırakmaz.
 • özellikle renkli dövmelerde -iddaalı konuşmam gerekirse- türkiye'de 1 numara dövmeci. çok hoş sohbet bir insan aynı zamanda . artis dövmeci tiplemesine kesinlikle uymuyor. izmir'de ikamet etmekte. http://www.cangurgul.com/
 • old school tarzı dovmem icin bir türlü randevu alamadığım sanatçı.

  yok mu beyler şahsi olarak tanıyanınız su kardeşiniz icin bir randevu alsanız...