• özellikle renkli dövmelerde -iddaalı konuşmam gerekirse- türkiye'de 1 numara dövmeci. çok hoş sohbet bir insan aynı zamanda . artis dövmeci tiplemesine kesinlikle uymuyor. izmir'de ikamet etmekte. http://www.cangurgul.com/
  • türkiye'de abuk subuk fiyatlara dövme yapan "eski , köklü" dövmecilerin kıçlarını yırtsalar yapamayacakları işleri yapan dövmeci. sitesi biraz geç yüklüyor ama nedense.
  • kesinlikle işinin en iyilerinden, ayrıca samimi ve güleryüzlü. gönül rahatlığıyla uzattım kolumu kendisine, tam da umduğum gibi şahane bir iş çıkardı. başka bir dövmeciye asla gitmeyiniz, gittirmeyiniz.

(bkz: bear boss)
  • işini severek fakat bazen baştan savma yapan dövmeci. eğer küçük bir dövme yaptıracaksanız tercih etmeyiniz, küçük dövmeleri pek ciddiye almıyor kendisi.
  • izmirin tek, türkiyenin birkac iyi dövme sanatcısından biridir. boya ve iğne ustasıdır. kendiside ayrıca cok sekerdir
  • dövmeyi yapmaz, dövmeyi döktürür. iş olarak on numara dövme sanatçısıdır, hayat olarakta on numara insandır. siyah gri, renkli ne istersen bırak en iyisini yapsın, kendini bana bırak felsefesi ile gidilmelidir. stüdyosu ve kullandığı malzemeler beş yıldızdır. maçı tek başına çevirebilendir, ofsayta düşmez, frikikleri kimseye bırakmaz.
  • izmir'deki en yetenekli dövme sanatçısı olmasının yanı sıra , müşteri ile ilişkiler ve içtenlik konusunda da muhteşemdir. ayrıca dövme uygulanırken arka fona burhan altıntpolu avrupa yakası bölümlerini açar ki tadından yenmez
  • acayip cool bir abimizdir. amma velakin bir dövme sanatçısı ne kadar egodan arınmış olabilirse o kadar egodan arınmıştır kendisi. kendisi ile 4 ay icinde 4-5 kere evimsi atölyesinde görüştüm. ne kapora istedi ne de ters yaptı. her soruma sabırla cevap verdi ki ben obsesif kompulsif bozukluğu olan bir insanım. mürekkebinden tasarımına her şeyi soruyorum. son görüşmeden sonra randevumu aldım şimdi sabırsızlıkla dövüleceğim günü bekliyorum. dövüldükten sonra burayı yine editleyeceğim. dövme tamamen iyileştikten sonra da bir edit daha gelecek

3 seans sonrası edit; adam şov yapıyor hanımlar beyler. bu adamın dövme yapması türkiye'deki diğer "dövme sanatçı"larına yapılan bir ayıp. az da olsa aklınızda nasıl bir dovme istediğinize dair bir fikir varsa can bunun iyi yönlerini en güzel sekilde açığa çıkarıyor ve kötü yönlerini size açıklayıp nasıl olması gerektiğini anlatıyor. kendisine dövme yaptırırken kesinlikle pişman olmazsınız.
    her sorunuza sabırla cevap verecektir. hangi çizimin vücudunuzun hangi bölgesine uygun olup olmayacağını size iyi bir şekilde açıklayacaktır - böylelikle kafanızda soru işaretleri kalmaz - işçiliği - ya da çizimi - zaten olağanüstü. kullandığı malzemelerin hepsi piyasadakilerin en iyisi. tek tek hepsinin markalarını sorup saatlerce araştırdım. detay isteyenler özelden yazabilir bu konuda. izmir de can'dan başka biriyle görüşmeye gidip vakit kaybetmenize gerek yok.
  • işçiliğinin çok iyi olduğunu duyduğum ama tasarım konusunda çok başarılı bulmadığım dövme sanatçısı. dövme fiyatları dudak uçuklatır.
  • vücudumdaki sanat eserlerinin tasarımcısı ve uygulayıcısıdır. hangi dövmemi kim görse hayranlıkla dövmecimi sorar, öyle muazzam iş çıkarır. inanılmaz alçak gönüllü, sabırlıdır. izmirin kesinlikle en iyisi, yurt dışında olsa dünyanın en iyilerinden birisi olur.
hesabın var mı? giriş yap