şükela:  tümü | bugün soru sor
  • diriliş ertuğrul'da kara toygar karakterini canlandıran oyuncu. sîmâsını vizontele'den hatırlıyoruz. lâkin dizide "kötüyüm ben kötüyüm; kötü olduğumu anlamanız(!) için hunharca et yiyorum-kahkaha atıyorum, planlarım ters tepince dişlerimi sıkıp öfke nâraları atıyorum, gördünüz mü?" modunda oynamış. da, bu kadar kasmasa da olurmuş; zîrâ zaten bir gözüne cam duvar da çekilmiş, kötüyü oynadığını anlamamamız(!) ne mümkün ki!
  • ismini görünce "yav benim yeğen daha 3 yaşında, ne çabuk başlığı açılmış? babası ekşici mi acaba?" biçiminde at gözlüklü, bencil düşüncelere daldırmış oyuncu.

badimin görüşlerine katılıyorum, "cüneyit arkın" filmlerinden fırlamış gibi duruyor.
  • sadece diriliş ertuğrul dizisini baz alarak kendisini gömmek haksızlık olur. bir demet tiyatro ve sen hiç ateşböceği gördün mü'de gayet başarılıydı.
  • üstteki yazarın da belirttiği gibi elektro bağlamasıyla gayet güzel işler yapan genç bir kardeşimiz. son olarak aleyna tilki'nin son parçası dipsiz kuyum'u yeniden yorumlamış. tabii ki enstumantal olarak.

can kahraman - dipsiz kuyum