şükela:  tümü | bugün
 • yıldız teknik universitesi* makina malzeme ve imalat tekniği anabilim dalı öğretim üyesidir kendisi. ölçme tekniği ve değerlendirme* dersi vermektedir ve genelde %30'u alınan tek vize ve %70'i alınan bir final yapmaktadır. 2 kredilik bu ders gayet kolay geçilebilecekken bu öğretmenden alınmışsa büyük ihtimalle kalınacaktır zira kendisi derste yaptıklarının dışında da sorular sorar ve davranışı derste öğrenci yandaşı gibi gelse de sınavda asıl yüzü görünecektir. inch kullanılmazken inatla inch üzerinde duran hocadır.

  (edit: 2 kredi micky kredi dedik ama kaldık anasını satayım)
 • kendisi imal usulleri* dersinde de makina fakultesi öğrencilerinin peşini bırakmamaktadır ve bırakacağa da benzemiyordur.
 • 1999 senesinde buyuk bir hata yaparak olcme teknigi dersini aldigim ogretim uyesidir.kesinlikle secilmesi gereken hoca aysegul akdogan' dir.
  ayrica kendisinin o zamanlarda son model bmw 3 serisi vardi. ancak sanilanin aksine sermaye egitim sektorunden degil, etiler' de luks bir kepab salonu ortakligidir.
 • tam bir kumpas fetişidir. bütün dersler kumpas aşşa kumpas yukarı şeklinde geçer. sınıfa görmemiz için getirdiği kumpas için aman çocuklar dikkat edin o çok pahalı bi alet demişliği bile vardır.
  sınavlarda öğrencinin anasını bellerdi. okulda son senesinde ölçme tekniği ve değerlendirme dersini sadece kendisi verdiği için paşa paşa almak zorunda kaldım. yaz okulunda başka bi hocadan kolaylıkla a ile geçtim. tek a notum da budur zaten.
 • zamanında kendisinden mecburiyetler sonucunda 4 defa ölçme alıp, 2 sinden d ile kalıp, sonuncuda a- ile geçmişliğim vardır. öğrencinin kelimenin tam anlamıyla burnundan getirir, kendisiyle bitirme/proje yapan nice yiğitlerin kös kös debelendiğine şahit olunmuştur.