şükela:  tümü | bugün
  • atiyenin mazallah klibinde azıcık görünen saçları 3 numara arkadaş. ilerde solo birşeyler yapacağa benziyor.
  • çok yakışıklı.
  • ilk olarak atiyenin maazallah klibinde göründükten sonra bu gün itibariyle teklisi çıkan ateş ediyor adlı şarkıyı seslendiren ve listelerde, damdan düşer gibi ilk 10 a giren yakışıklı genç pop star adayı. ı tunes top songs listesini takip eden birisi olarak bu kadar hızlı yükselişe çok nadir tanık oldum. klip ve şarkı için sizi şöyle alalım.
  • her saçını gri yapanın kendini tarz zannettiği bir oluşumda yer edinmiş çıkıntının teki.

yakışmıyor abi.
    bizımla değilsın.

ayrıca sesi çok kötü.
  • yakışıklı asla değil hatta itici,sesi de berbat öhhh dedim dinlerken bu kadar kötü olamaz.ben de çıkaracağım bi şarkı samsun abi al beni :d
  • ateş ediyor parçası ile şu sıralar çıkış yakalayan popçu.

kendisini görene kadar metroseksüel erkek modasının geçmişte kalmış kötü bir kabus olduğunu düşünüyordum lakin işler bildiğimiz gibi değilmiş. parçayı dinleyince; sesi sıradan, stüdyo destekli, yapay bir ses gibi geldi. imaj konusunda ise saçları dışında sırıtmıyor ve bence yakışıklı çocuk.

şahsen kendisini kötülemek istemiyorum çünkü ülkemizdeki piyasanın ve dinleyicinin kalitesi belli, kendisine başarılar diliyorum. bu çocuğun bir şeyler yapası var ancak daha fazla destek bulması lazım kendisine. bundan sonrası daha iyi olur umarım, ben o ışığı gördüm.
  • tam adı: oğulcan kızıltuğ.

gzone dergisinin şu kasım 2015 sayısına verdiği taş pozlar fena. ama saçlarını boyamadan önce daha hoş görünüyormuş sanki..
  • (bkz: ateş ediyor)

tv8 işte benim stilim'de reklamı yapılan şarkıcı.
  • tipten mimiklere, mimikten hareketlere, hareketten fiziğe kadar justin bieber çakması olan kişi.
  • her haliyle ideal bir gay ikonu olan, ateş eden taze popçu. edis ile bir düet çalışması olursa orgamzdan orgazma koşacağımı düşünüyorum.

edit, bahar candan'a yazılarak kredisinden düşürdü ama hala çok yakışıklı şapşal ya.