şükela:  tümü | bugün
  • umut vaadeden genc model, netekim best model of turkey 2006 yarismasinda dereceye girememistir.

moralini bozmayip, tam gaz ilerlemesi umidiylen..
  • tv'de görür görmez ama bu kenan kalaaaaaavvv dediğim manken oyuncu. o değil de her şeye rağmen adlı dizide seslendirmesini yapan abi her dizide illa ki bir başrolü seslendirdiğinden midir nedir çocuğun oyunculuğu sırıtıyor gibi geldi ilk bölüm itibariyle. bugünkü bölümünü dikkatle izleyip son kararımı o zaman vericem.
  • aynı spor salonu üyesisi olduğum insan. model olduğunu da az önce sözlükten öğrendim, iyi insan ve insan seçmeden herkesle diyalog kuruyor. yolu açık olsun
  • şu an maral dizisinde şarkı söylemekte olan yakışıklı oyuncu. neşeli.
  • rahatsız edici/korkucu mavi gözleri nedeniyle bütüne odaklanıp beğenemediğim; aslında yakışıklı olan insan. tam ne demek istediğimi anlatamadım ama öyle.

bence bu adamdan şahane psikopat olur, yapımcılar bunu bi düşünsün.

kendisiyle tanışmam da tatlı intikam adı diziyle gerçekleşmiştir. gevşek adam rolünü gayet iyi kotarmış. bak şahane yavvvşak herif de olur bundan.

hafif bi hayrettin havası var kendisinde. hakaret gibi oldu ama sanırım her şeyi bi kenara bırakıp, ağzı kapalı bir hayrettin canlısının, aslında hoş bir adam olduğunu itiraf etmem gerekecek.

bu entry, kişisel tarihimde bir kara leke olmaya doğru gidiyor sevgili dinleyenler. ne anlattığım belli değil.

ha bu arada, bu genç irisi, benden küçükmüş. oooha diyorum sayın seyircilier. tamam, yani bir çıtır değilim artık ama ben kendisini baya baya 40'a yaklaşan bir adam sanıyordum.

yaklaşıyomuş bi yandan gerçi ama var yani daha. 85'liymiş.

etini suyunu bol koymuşlar çoğğcuğmun.

entry çok rezil çok. başı sonu ortası filan hiç belli değil.
  • gianluigi buffon'a çok benzeyen oyuncudur.
  • ilk bölümünden beri anne dizisinde "gazeteci ali" rolünde oynayan oyuncu.
  • sırp model jelena milosavljevic ile geçen hafta hollanda'da evlenen oyuncu.

jelena, arda turan'la deri tanıtım grubu'nun yüzü olmuştu.
  • zamanında verdiği bir röportaja göre teyzesi neslihan yargıcı'nın etkisiyle 17 yaşında modelliğe başlayan; ingiltere, çin, hong kong, singapur, malezya, tayland, japonya ve ayvalık'ta yaşamışlığı bulunan, ana dili gibi tayca bilen model-oyuncu.
  • hakkında hiç kimse yazmamış. çok ilginç.

börü dizisinde oynadığı tolga karakteriyle ne kadar underrated bir adam olduğu göstermiş oyuncu.

muhtemelen filmden sonra bu başlık epey değerlenecek.