şükela:  tümü | bugün
  • yavaş ama sağlam adımlarla yürüyor, çok büyük adam olacak.
  • keşke sesi de kendisi kadar güzel olsa.
  • bana fikrimin ince gülünü dinletmiştir.

kendisini müziğini dinledikten sonra gördüm. başarılı swh

istanbul bilgi üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi öğrencisi imiş aynı zamanda
    can oflaz, kendi solo projesi üzerinde gerçekleştirdiği çalışmalar dışında, ‘ladies and gentlemen ıstanbul‘ korosu ile de muzikal çalışmalarını devam ettirerek sahne alıyormuş.
    yolun açık olsun güzel sesli adam.
  • lan bebeye hem fotoğrafı hem de klibi aynı ortamda yapmışlar, yazık ya, ulan riskten kaçınmayalım nolur nolmaz elde patlamasın diye bu kadar ufak bütçeyle klip - foto çekimi yapılır mı? hahah.

hak ettiğinden daha az değer vermişler. en güzel 2-3 cover dan birini yapmıştır fikrimin ince gülüne. aynı kalitede işler vermesini temenni ediyorum, net gelecek vadediyor. huysuz bir adamım, şımarmasın ekşi mekşi bakıp. tam gaz çalışmasına devam etsin, yolu açık olacak.

gitara bam güm vurmasın, gitarı yeni çalmayı öğrenen liseli gibi davranmasın sadece yeter.

ha bu arada, keşke sesi kendisi kadar güzel olsa denmiş, bence tam tersi sesi kendisinden güzel arkadaştır. tipi normal, sesi güzeldir.
  • fikrimin ince gülü cover'ının hipnotize edici bir etkisi olduğuna inanıyorum. sağlam bir müzik altyapısı var şarkıdaki geri vokallerden ve vokal tekniklerinde çıkardığım kadarıyla. yürüyedursun güzel sesli insan.