• ruhunu a haber'e satmış eski habercilerden. okuduğu haber metinleri üzerinden değil, sorduğu fitne fücur ve müfteriliği besleyen sorular üzerinden vicdanlar kendisini bağışlamayacak.
  • doksanlı yıllarda refah partililere sürekli laf sokan, sosyal demokrat olduğu tahmin edilen gazeteci.

lakin şu anda ağır akplidir.

devrimden sonra banka hesaplarının iyi incelenmesi lazım.
  • ahaber'de görünce bir tebessüm ettim. iki dakika dinledim sonra bastım eksiyi. şu yaşında niye böyle yaptı anlamadım. akp'li yazık.
  • bu adamı çocukluğumda trt'de izlerdik. şimdiki halini tavrını görse o yıllardaki can okanar bence çok utanır.
  • kapüşonlu kara bir pelerin giyerse sağlam necromancer cosplay'i yapabilir.
  • fanatik a haberli.
  • ben bu adamı çok karizmatik bulurdum öyle ki geçen sene koronadan kaybettiğimiz mercan teyzemiz bu adamın boşandığını gazetede okuyup amanın bunlar rastgelirse diye benim için endişelenmişti. rast da gelmiştik. trafikte araçlarımız yan yana durmuştu. ama mercan teyzenin korktuğu gibi bir durum olmadı.
  • (bkz: john connor)
  • trt haber dairesi eski müdürü. tv dergisi adli haber programini hazirlar ve sunardi. ayni dönemde trt ekranlarinda mehmet ali birand 32.gün programiyla yurtdisi haberleriyle, hodri meydan programi ile ugur dündar yurtici siyaset ve yolsuzluk haberleriyle gündemdeydi. kendisi bu ikisine nazaran ücüncü yoldu. özel kanal furyasi ile solugu show tv de alip ardindan kanal 6 ya gecti.

trt nin diger unutulmaz haber programlarindan anadoludan görünüm ve perde arkasi kadar hatirlanmasa da tv dergisi sunucusu can okanar ak saclari, kendine has üslubu ve haber sunumundaki ses tonu ile cocuklugu seksenlerde gecenlerin hafizalara kazinmistir.
  • (bkz: jean o'connor)
hesabın var mı? giriş yap