şükela:  tümü | bugün
  • akmerkez, profilo gibi alışveriş merkezlerindeki pet shop adı altında bulunan hastalık ve ölümün kol gezdiği mekanların sahibi. aşısız, hasta hayvanları ithal edip, hiçbir yükümlülük kabul etmeyen bir satış zincirinin başındaki insan. hayvanları alıp satmaktan gocunmayan bir zihniyetin temsilcisi.
  • ikinci bir cem garipoglu vakasi olmayacak kisidir. cunku bu cinayet degil bir intihar vakasidir. can yanlis zamanda yanlis yerde bulundugu icin su an tutuklu yargilanmaktadir.

yanlis yerde yanlis zamandan kastim su: sen gece cikiyorsun, biriyle tanisiyorsun, birlikte eve geliyorsunuz, sarhossunuz, yatiyorsun, uyandiginda tanistigin kisi intihar etmis.

can acisindan talihsizlik bu degilse baska nedir bilemiyorum. insallah en yakin zamanda temize cikar.

sinem'e allah'tan rahmet, ailesine de sabir diliyorum.
  • itham edildiği şeylerle isminin aynı cümle içinde geçmesi bile saçma olan insan... bugünlerde yaşadıklarını atlattıktan sonra tüm bu olanları yeniden anmaması için isminin altına yazılan bu entry'nin kısa kesilmek durumunda olduğu adam... onunla ilgili yazacak o kadar güzel şey varken başlığının bu haberlerle canlanması çok üzücü...
  • milletimizin "cinayet" damgasi vurmaya ne kadar merakli oldugunu gostermistir bizlere. kizi testereyle dograyip parca parca cantalara doldurmus bir caniyle ayni kefeye konan masum insan. varlikli olan biri zor durumda kaldi miydi, ona karsi boyle acimasizca saldirmayi cok seviyor nedense milletimiz.
  • kendisi de, abisi de serbest birakilmistir.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25143284/
  • sahibi oldugu akmerkez petworld let's adopt adinda bir hayvan haklari grubu tarafindan cok fena yakalanmis, sikayet etmek isteyenler icin de (gercek midir degil midir bilmem) cep telefon numarasi yazilmistir. goruntuler gercekten uzucu.

http://blog.myletsadopt.com/…ittle-shop-of-horrors/
  • sözlükte epey dostu olan adam. lakin yargıtayda pek fanboyu yokmuş herhalde ki sinem davası yeniden açılacak. ters giyilmiş iç çamaşırı ve kapalı sırt fermuarını araştıracaklar. bakalım bu sefer de muhterem valideleri oğullarını apar topar kıbrıs tatiline götürecek mi?