şükela:  tümü | bugün
  • mesela komitenizin bittiği ve biraz olsun dinlenmeyi planladığınız iki buçuk haftalık periyodun bir buçuk haftasının telafi sınavları yüzünden piç edilmesi gibi şeylerdir. adamın asabını bozar, hayatını siker böyle şeyler çok afedersiniz. evet, böyle sınav düzeninin ta anasına örekesine halleneyim.
  • alış veriş sonrası iki eldeki poşetlerin tek ele toplanmasından sonra anahtarın ters taraftaki cepte olduğunu farketmek..
  • aç karnına otuz bir çekmek.
  • para kazanmak zorunda hissettirilmek. halbuki ben domates yetiştirmek istiyorum bahçemde. inek sağıp yumurtamı tavuğun totosundan çıktığı an yakalamak istiyorum en tazesinden. çam kokusunu içime çekip çekip kafa bulmak istiyorum oksijenle. para harcamak için kazanmak istemiyorum açıkçası.
  • ter kokan taksici. basim agridi kokudan. ınemedim de acil toplantiya yetismem lazimdi resmen tunelin ucunda isik gordum.
  • yaz günü sırf şort giydiniz diye size saldırabilecek orospu çocuğunun defalarca serbest bırakılması.
  • türkiye'de karşı cinsle tanışmanın zorluğu.cidden can sıkıyor toplum olarak o kadar yozlaştık ki herkes kabuğuna çekildi.yeni insanlarla tanışmak çok zor hale geldi benim için.okulda gördüğünüz ya da her gün toplu taşıma da gördüğünüz hoşunuza giden biri var ama etkileşim ve iletişim alanı yok.saçma toplum kurallarıyla örülmüş duvarlar var herkesin etrafında.zaten erkeklerin kızlara olan talebi yüksek o yüzden bir kıza 100 erkek birden yazıyor haliyle kızların fırsat maliyeti erkeklere göre daha çok artıyor sayıca.canımı sıkan da bu, neden böyle olmak zorunda? erkekler ve kızlar arasındaki arz talep dengesizliğine bir çözüm bulmak lazım bildiğin kısır döngü kardeşim.

ulan türkiye ömrümü yedin gençliğimi çürüttün...