şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 9 eylül üniversitesi tiyatro bölümünden mezundur. şu an akla kara tiyatroda "fare kapanı" adlı oyunda döktürmektedir. ayrıca taksim'de bar ortamında charles bukowski ve beat dönemi şairlerinin şiirlerini okuyan-okutan zattır. internet üzerinden grubunu "bukowski lives" ismiyle yönetirken, bar etkinliklerini "bukowski live" olarak düzenler. içki servisine ve yapımına yardımı ve hesap alırken mahçubiyeti, ortamın samimiyetini arttıran en önemli faktördür...her cuma "bukowski" severleri aynı çatı altında toplamayı hedefleyen arkadaşın amacı kesinlikle şiir dinletileri düzenlemek değil aksine yolsuz şairlerin beleş içki ve harçlık için şiir okudukları beat dönemi barlarına ve bu tip barlarda içki içmeyi tercih eden insanlara karşı yaşadığı özlemdir.
  • ömrümde ilk kez böyle bir bar oyunu izledim ve insan gerçekten kendini broadway'de falan hissediyor. oyunculuklar çok başarılı ki böyle bir ortam seyirci ile içiçe oynamak, sahnede oynamaktan daha zor olmalı. bütün ekibe hayran kaldım gerçekten ama can şıkyıldız'a ayrı bi bayıldım. harika bir komedi karakteri adam. her role girebilecek bir tipi var. keşfedilmeyi bekleyen gizli yetenek bence direkt.
  • dot'un oyunlarında izlediğimiz başarılı oyuncu.

marla grubunda davulcu ...
  • bu sezon istanbul devlet tiyatrosu'nda sergilenen fatima'nın erkekleri adlı oyunda çok başarılı bir performans sergileyen oyuncu. oyunda bütün erkekleri oynarken, çok sivri karakterleri abartısız ve samimi bir yaklaşımla canlandırdı. geçişleri yumuşaktı ve duygu yoğunluğu oyuna keyif kattı.
    tecrübeli partneri özlem güveli' nin de güçlü bir performans sergilediği oyunda yönetmen serkan salihoğlu 'nu da unutmamak lazım. iyi oyunculuk kaliteli ve modern bir reji ile buluşmuş. tebrikler.