*

şükela:  tümü | bugün
 • milliyet gazetesi'nin çiçeği burnunda, genç yazı işleri editörü. çıkacak ilk kitabının hazırlıklarına ara vermeden devam ettiği konuşuluyor. sabırsızlıkla bekliyoruz.
 • sırf soyadım 'şişman' olmasın diye benle evlenmeyen kişi. fosforlu kedi gözleri ışık tutsun yoluna. amin.
 • 2012 ile 2017 arası milliyet gazetesinde yazı işleri editörü olarak çalıştıktan sonra kendini dijital sulara atmış durumda. o artık mayk şişman olarak yayın hayatına devam ediyor. milliyet çatısı altındaki molatik'te yazılar yazıyor, editörlük yapıyor.

  onunla küs kalmak imkansız; ne yapıp ediyor kendini sevdiriyor. çünkü gerçek bir deli, gerçek bir kedi hatta.

  ve biraz da keltoş!
 • dünkü yazısında jet sosyete dizisi için saçmalamış yazarımsı.
  geç de olsa ısınabilmiş (daha 3. bölüm yayınlanmadı)
  dizi reytinglerde çakılmış ( 2 bölümdür zirvede, bjk-fb maç günü bile )
  reytinglerde çakıldı diye izlemekten vazgeçmeyecekmiş beyefendi.
  işin bok tarafı bunun gibiler milliyet’in sitesinde yazı yazabiliyor.
 • bu çocuk 3-5 yıla bambaşka yerlere gelebilir eğer böyle devam ederse. milliyet'te yazdığı köşe yazılarında gündeme dair laflar ediyor ama öyle enteresan yerden dalıyor ki konuya afallıyorsunuz. evet kendisini biraz daha geliştirmesi gerekiyor daha henüz yolun başında belli ki. ama jet sosyete'sinden la casa de papel'ine hem geniş bir skalası var hem de zıpır ve akıcı bir üslubu var. bu iyi bir şey bence. ortalık basın bültenlerinden geçilmezken bu çocuk gibi 1-2 genç daha çıksın ana akım medya bir anda bambaşka yerlere gider. beğenin ya da beğenmeyin ama onun gibi konuya bambaşka yerden bakabilen gençler daha çok ön planda olmalı.
 • pop kare videolarından birine denk geldim. partneriyle yabancı dizileri konuşuyorlardı. fikirlerine çok katılmasam da heyecanlı anlatımı ile kendini izlettirmeyi başarıyor. anladığım kadarıyla biraz fantastik ve heyecanlı bir tip...

  ama kendisine bir eleştirim var. 10 yaşındaki kardeşimin bile giymeyeceği çocuksu ve renkli kıyafetlerle kamera karşısına geçmesinin altındaki mesaj ne? kıyafetlerinde bir mesajı varsa valla orayı ben pek anlamadım.
 • milliyet gazetesinde çalışmadan önce vikipedi'den tanıdığım müzik yazarı.
 • bana popüler kültürün de kaliteli olabileceğini göstermiş popstar'dır kendisi.

  türkiye'de popüler kültür hakkında kaliteli içerik üreten belki tek kişi olabilir, mutlaka takip edilesi. şimdiden takip etmeye başlayın, 3-5 sene sonra hava atarsınız oo ben onu molatik'ten beri takip ediyorum diye.
 • yıllar sonra "ben onun fakülte yıllarını bilirim" diye hava atacağım adam. halasının gülü.