şükela:  tümü | bugün
  • çok uzun zaman önce, facebook üzerindeki star wars oyununda birbirimiz ile sürekli kapışarak başlayan bir arkadaşlık... gördüm ki zaman içerisinde bir çok ortak noktamız da varmış. tanıdıkça düşünüş yapısını, cesaretini ve yaklaşımlarını görünce daha da takdir ettim kendisini. uzun uzadıya buradan anlatmak yerine http://www.cansungur.com/ adresinden kendisi hakkında bilgi edinebilirsiniz.
  • (bkz: ortak)
  • (bkz: admin)
  • ilk olarak bir suicide squad incelemesinde margot robbie kalçası överken gördüğüm, onunla aynı anda halat adama ayar olduğum müthiş insan. şu sıralar twitch'le ve geekyapar youtube kanalını oyun videoları ile ayakta tutmakla meşgul.

umarım bir ara karşılaşırız da 2 bira ısmarlarsın muhabbetin dibine vururuz şişman adam, dc fanboy*
  • (bkz: samurai saçlı adam)

twitch'te abiniz oyun açmış da size bilgisayarı vermiyormuş, siz de izlemekle yetiniyormuşsunuz hissi veren yayıncı. kötü bir his değil iyi bir his, oyun oynayamayan bünyelere ilaç gibi geliyor. ayrıca sayesinde bol bol antin kuntin oyun öğreniyoruz. bozmaması dileğiyle.
  • (bkz: milliyetçi samurai). sohbeti keyifli ve kaliteli bir twitch yayıncısı aynı zamanda. diğerlerini pek bilmem gerçi ama izlediğim tek twitch yayıncısı.
  • çok eğlenceli hater bi abimiz. hafiften de troll. bunlara karşın konuştuğu konularda bilgi birikim gırla olduğundan keyifle izleniyor. boş değil yani...

takip edilesi hesaplardan...
  • herhangi bir eser hakkında yorum yapınca böyle tepki verilmesi gerekiyor. şaka bir yana reelde tanısam severim galiba. (bkz: bilemiyorum altan)
  • bana farkında olmadan bir ders verdi. ben bu adamı bir kere izledim sonra neye sinirlendiysem mal gibi geldim yazdım burada antipatik falan diye. olm bir kere izlediğin bir hakkında nasıl bu kadar kesin sonuca varıyorsun diye sonra isyan ettim kendi kendime. izledikçe adamın gayet manıklı ve sempatik bir herif olduğunu gördüm.

kıssadan hisse ''ay be ilk görüşte adamı gözünden tanırım'' sikkoluğundan uzak durmak lazım.

ayrıca sungur şu black mirror üzerine bir iki kelam edin bölümler hakkında. pislik misiniz olm ya. mini dizi zaten.
  • (bkz: nerd çomar)