• fikrimce yatay bakısh ve 6altı gibi ekrana herhangi bir ekstra multimedya vermediği (mesela şu sevdalar tribünü adlı programı da bir diyalog tabanlı program ama ekrana gazete kupürleri falan veriyor) programlarını spotify'da podcast olarak da yayınlasa, o mecrada önlerden yer kapacak, ayrıca bir delta havuzu oluşturabilecek yayıncı.
    spotify'ın mecra olarak kârlılığını bilmem ama bence kafasındaki formatı ne kadar çok mecrada yayınlayabilirse o kadar olumlu.

edit: graldan cevap gecikmemiş: https://www.youtube.com/watch?v=z6frhvolyy8
  • geekyapar youtube kanalında severek takip ederdim. ayrıldı tamamen gitti. böyle ayrılıkları hiç sevmem. uyuz oldum desem yeridir. birlikten güç doğardı.
  • sevdiğim bir yayıncıdır kendisi burayı okuyor ise selamlar. twitch yayınlarına saat nedeni ile bakamıyorum fakat yayın kesitleri youtube'a düşer ise bakıyorum. youtube demişken, kanalını da takip ediyorum. içerikleri muazzam, açıkçası tam kafa bir adamdır. youtube'a yüklediği, kendi konsepti olan yaratıcı içerikleri de severek takip ediyoruz efenim! oynadığı oyunlarda özellikle de resident evil 2 remake'de soğuk kanlılığını koruyup, scream filminde atılan çığlıklar gibi kulaklarımı sikmediği için kendisine teşekkürü bir borç bilirim.
    son twitch'e sövme olayında kibarlığını korumasına hayretler içerisinde kaldım, ancak verdiği tepkiler ve yaptığı taklit küfürden beter bir etkiye sahiptir.

youtube kanalını takip etmenizi şiddetle tavsiye ederim, şu adamı bi' 100.000 lere ulaştırın da plaketini alsın.

son olarak hiç kusura bakmasın, donanımın ile jahrein'in yerini alacak adamsın.
  • sanki infinity war after credit sahnesinde captain marvel'in dönüsü soylenmemis gibi sacma sapan bir twit atmis.

https://twitter.com/…tatus/1105862419728007173?s=19

hayir bu film gereksiz de end game çok mu gerekli? infinity war öncesi 15 yillik emegin finali, çok heyecanliyiz, kalp krizinden olecegiz diye aylarca ortaligi velveleye verdiniz, adamlar final dediginiz filmin uzerine 20 proje daha hazirladi. çoluğu cocugu ticari sinema batakligina düşürün, sonra günah cikarmaya çalisin, oldu. fragmanlara bile onlarca video çektiniz.

marvel her filminde 1 milyar dolar gişe yapiyor, adam bu muslugu kapatir mi? her şeyi serinin insanlar sıkılana kadar sürmesi icin ayarliyorlar, siz de mantik felsefe ariyorsunuz işte. marvel thanos'u öldürür sizin gibilere 20 thanos daha yaratir. olay tamamen ticari, felsefi degil. şunu bir anlamadiniz.
  • "yüz eskitmek nedir, nasıl yapılır?" isimli kitabı bütün kitapçılarda satılmaktadır.
  • geekyapar'dan ayrılmasının her iki tarafa da kaybettirdiğini düşündüğüm kişi. gerçi bunun resmen açıklandığını da duymadım bilmiyorum. böyle bir durum yerine en azından 1-2 haftada bir yer alabileceği bir geekyapar içeriğinde de olmalı. yoksa geliştirmeye çalışsın tabii kendi kanalını.
  • sonunda kendi ritmini bulmuş gibi görünüyor.

tancan fümen ile yaptığı film-dizi odaklı genel gündem konulu yatay bakış, pintipanda tuna akşen'le yaptığı oyun odaklı genel gündem konulu hesoyam ve hanımı tarihçi ceren sungur ile 3 dakkada bir durdurup "o neymiş ki bi bakayım" tribiyle izleyebileceğiniz korku-bilim kurgu filmleri odaklı 6altı serileriyle 'bu iş tamam' dedirtiyor.

kendisi sürekli eleştiri yapan bir adam. ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timine kafa tutacak kadar ciddi durumda hatta. ama ben her şeyin olumsuz tarafına bakan adamları takip etmeyi seviyorum. çünkü benim görüşümü etkilemiyor. aksine benim gözden kaçırdığım detayları fark etmemi sağlıyor. bu timin en azılı üyesi olarak gördüğüm erdem tatar'ı da takip etmemin yegane sebebi bu*. bir şeyi 100 üzerinden 70 beğeniyorsam, ölümüne eleştiriler sonrası skor 60 civarına düşebiliyor. ya da güzel şeyler duyup 80'e çekebiliyorum. yani sevdiğim bir şey eleştirildi diye can evimden vurulmuşa dönmüyorum bazıları gibi*. o yüzden yatay bakış, hesoyam ve 6altı, cs'nin ürettiği geyik ve komedi unsurlu içeriklerinden daha çok hitap ediyor bana. çünkü bu tür eleştiri videolarında bazen öyle ince noktalara dokunup gömüyorlar ki, kaliteli bir sen ne diyon yorumundaki yarma oranını 100'le çarpıyor. bu da biraz kaliteli içerik ve bilgiyle doğru orantılı. çünkü fazla şey bilmiyor, bir şeyleri yüzeysel takip edip hakkında sağa sola "iyiydi", "beğendim", "bok gibiydi" tarzı boş yorum kasan ve bunun bizim umrumuzda olduğuna inanan geçici bir tipseniz, bu içerikler sizi maksimum 10 dakika sonra bayıyor. haliyle bu durum da otomatik bir doğal seçilim mekanizması yaratıyor. zaten kendisi de bu içeriklerdeki youtube yorumlarında yükselen seviyeye sürekli vurgu yapıyor.

içerikleri kurcalamak isterseniz can sungur'un kanalı:
    can sungur ve yakın evren
  • https://www.youtube.com/…e_continue=1&v=nlieacfukwy

acı acı geçirmesi çok hoşuma giden insan. kendisiyle selfimiz de var ondan dolayı ayrı bir severim haha.
  • on numara beş yıldız adamdır.kendisini bir oyun yayıncısından çok bir içerik üreticisi olarak görür ve çok beğenirim. bunun yanında genel olarak düşünce tarzına bayılırım. youtube/ twitch ortamlarına bir kaç boy büyük geliyor kendileri. her dinlediğimde keşke arkadaşım olsa,saatlerce konuşsak hissi ağır basmaktadır. burayı okuyorsan ulaş bana xd
  • artık bozmuştur, artık kendisi de diğer yayıncılar gibidir. plastik kara sandalyesi ile yayın yapan, halkın adamı gitmiş, yerine xdrive chair de ardını yelleyecek birisi gelmiştir.
hesabın var mı? giriş yap