şükela:  tümü | bugün
  • aga be adamlar herşeyi biliyor
    herşeyin uzmanı
    her konu her muhabbet her zihniyet hakkında bir fikirleri var.

yemin ederim hayatın bütün sırları bu kanalda.
    iki ermiş çıkmış kanal kurmuş *
  • killing joke çizgi romanından haberdar olmayan iki marvel çocuğunun joker ezik olmuş diye saçmalasını içeriyordu son videosu. fikriniz olmadığı konularda ahkam kesmeyin la trekler. iki üç fanboyunuz şakşaklar ama sonra biz de gelip buraya döşüyoruz. sonra ekşi kötü tabi kötü. kirli iç çamaşırlarınızı fanboylarınızan uzak anca burda dökeceğiz.
  • bunlar basiretsiz adamlar arkadaşlar. kalkıp prim vermeyin şunlara lütfen.
  • wattpad yayınlarından beri takip ediyorum kalkgel'lere bile katıldım.iceriklerini ve muhabbetini seviyorum izliyorum.biraz kafası çalışan herkesin keyifle izleyeceği biri ama sen evet evet sen arka taraftaki sen izleme lan.
    tancan'a selam
  • birkaç gündür çok fena sardığım, başkaları için yılların kanalı olmasına karşın benim için yeni bir keşif olan, faydalı videolarla bezeli, komikli, gameplayli youtube kanalı. adından da anlaşılabileceği üzre can sungur isimli şahıs tarafından yönetilmekte. can sungur'u yıllardır ismen ve simaen bilen ve nedense birkaç gün öncesine kadar hoşlaşmayan biriyken sakin sesi ve diksiyonu ile beraber hoş bulduğum bir herif halini alması da kanala sarmama etken olan önemlerden. diğer bir hoşuma giden şey de videolarını belli bir standartta sunuyor olması ve baştan sağma videosuna denk gelmemiş olmam.

gülün dikenleri de mevcut tabii ki; the forest serisi birlikte oynadığı diğer kanallara nazaran çok geriden geliyor. video küçük resimlerine bayağı profil fotoğrafı kasan mertcanlar gibi fotoğraflarını koyuyor. daha vardı da aklıma düşmedi.