şükela:  tümü | bugün
740 entry daha
  • --- alıntı ---

libidosu düşüktü dediği kızın suratına sette bardak fırlatıp mahkemelik olup tazminat ödemişti suratına bardak fırlattığın kız sana niye yükselsin birader spor salonlarında garip garip videolar çekip herkesi skeceğini zannediyor amkk yürüyen ego’su

https://twitter.com/…oll/status/1201112568942776320

--- alıntı ---
  • görgüsüz bir insan,adına utananlardanım
  • bence bu demetten ayrilinca kafayi yedi. aslinda ask acisi hep bunlar
  • ego yaman ya da libido yaman
  • kim lan bu kaç gündür haberlerde görüyorum.
    bi çıkıyor kıvanç tatlıtuğ'u aşağılıyor,
    bi çıkıyor javier bardem'i aşağılıyor.
    bir çıkıyor selen soyder'i aşağılıyor,
    bir çıkıyor "kadın oyuncuların libidosu eksik, hele selen soyder hiç azgın değildi, ıslanmıyordu" gibi sözler söyleyerek evli barklı kadın oyuncuları aşağılıyor.
    kim kardeşim bu? masterchef midir, survivor mı, youtuber mi, her ne boksa baklava kaslarını da alıp gitsin bu diyardan. çok sıktı zira, her gün bu adamın gazetede kibirli kibirli milletin aşağılamasını okumaktan, tipsiz suratını görmekten ve kas yığını leş vücudundan gına geldi. hiç yakışıklı da değil ayrıca. kas yapmış iri esmer türk erkeği işte hiç mi spor salonuna gitmediniz.
  • yazık diyip acıyan bir tek ben miyim bu adama.

adamın potansiyeli vardı harcadı kendini 1 ay içinde.
  • elemanın instagramina baktım. gayet yakışıklı maşallah ve iyi eğitimli. oynadığı dizinin ise avrupa'da bile hayranları var. bu kadar şöhret insanı bir miktar ukela yapar elbet. insanlar kendisini baya baya kiskanmis. neyse kendisine başarılar diliyorum. saygilarimla.
  • son zamanlarda tanıdığım, oyuncu olduğunu öğrendiğim ve hareketlerini görünce ağzını burnunu kırmak istediğim ama çok güçlü olduğu için muhtemelen dövemeyeceğim bir tip...
  • isimlerini tek tek vermeye gerek yok, onlar gibi olamayacaksın.
    ama allah var, bu imajı daha önce yer aldığı yapımlardaki halinden baya iyi.
332 entry daha