şükela:  tümü | bugün
  • ben bu adamı seviyorum ya. şöyle böcek ilaçlama aracı gibi sokaklarda yürüyüp bütün niteliksiz kadınları toplasa da kaliteliler otomatikman ayıklanmış olsa biz de denyo hatunlarla vakit kaybetmesek muazzam olur.
  • erkeğin kezbani ,daha ötesi değil
  • dün videosunu gördüm, wilson fisk'in polis eşliğinde kaçırılması gibi koşturuyorlardı adamı kalabalık arasından. bildiğim 1 tane projesi var. eğer başka yoksa ve bununla patladıysa cidden büyük başarı.
  • merhaba romalılar.
    vücut yapmadan önce nefisti . sinem koballa dizisi vardı. sonra proteine aşırı abandı olmadı. o yüzden şu anda hiç güzel diğil de. ispanyollar çıldırmış. biz ne kaçırıyoruz acaba kızlarrrrr? erkenci kuş adlı cinsel gerilimin ve doyurulmayan cinselliğin insanın psikolojisine negatif etkisi ve çeşitli ortadoğu maymunluklari üzerine olan dizide ne kaçırdı bu türk kızlari anlamak zor.

arkadaş sen ispanyolsun tutkunun peynir ekmek gibi zorunlu görüldüğü içine tutkunun girmediği şeyleri yavan bulan coğrafyanın insanısın anlıyorum da can yaman tutkusu nedir arkadaş ya. yani bilemiyorum...

tanim: bu arada aşırı narsist enerjisi aldığım insan. oyuncu. tişört filan yırtıolar buna. garip.
  • sırf avrupa karıları beğeniyor diye bulunmaz hint kumaşı mı? zanediyor kendini. eee ne yapalım.
    biz zevksiz onlar zevkli mi? oluyor.
    ekran da oyunculuk namına bir şey yaptığı mı var.
    hoş yapsa beceremez ya neyse.
    ama yok beyimiz dizilerde ancak biscolata erkeği gibi dolanır ortalıkta.
    ama hakkını yemeyelim avrupa'da kendini iyi pazarlıyor.
  • bu pr çalışmalarına inandırmak için burada girilen entry'ler çok yetersiz yalnız, uyaralım da sayın pr ekibini.

bir de binlerce kadın diyip para hesabı yapıp, hiç olur mu böyle şey diyenler var. sesli güldüm. sayı saymayı bilmiyorsunuz zannımca?
  • bir erkek olarak söylüyorum bence eski hali daha iyiydi. yani ne vardı da o kadar ayıboğan olacak kadar vücut geliştirme yaptın, saçı sakalı uzattın, mağara adamı gibi oldun. oyunculuğu ise zengin iş adamı rolünden öteye gidemeyecek kadar kötü.
  • ispanya'dan canlı bildiriyorum, bu adam gerçekten popüler. nasıl oluyor, anlamıyorum, ama öyle.

kantinte çalışanlardan tutun, benzin istasyonundaki pompacı abi, temizlikçi ablalar, türk olduğumu anlayan herkes bana "kan yaman"ı soruyor. "valla onu tanımıyorum, kıvanç* verelim" diyorum, yok, illa can yaman.

pr yapmasına gerek yok çünkü iki kanal birden günde 3-4 saat, hemen prime time'dan önce, art arda türk dizileri yayınlıyor. bu yüzden o saatlerde evde olan ya da tv başında olan herkes biliyor, seviyor ve takip ediyor. can yaman insta'dan ya da twitter'dan şu gün şurdayım dese, oraya binlerce insan yığılır. hiç reklama, pazarlamaya falan gerek yok.

o değil de, elimize can yaman ve türk dizileri sayesinde eşsiz bir fırsat geçti. asıl pr'ı şimdi turizm şirketleri, yapım şirketleri ve devlet yapmalı. türkiye'ye güney avrupa'dan turist akını başlatılabilir. müthiş bir kültür transferi imkanı, dünya'ya derdimizi anlatma fırsatı doğdu. ancak bu konuda dikkatli olmalı, batılıların görmeyi beklediği oryantal öğeleri onlara sunmak yerine gerçekte neysek onu sunmalı, kendi müziğimizi, dilimizi, kültürümüzü transfer etmeliyiz. bu romantik şapşal temalar tamam ama şimdi gerçekten sağlam senaryolar ve oyunculuklar ile, biraz kaynak ve para harcayarak, daha üst düzey işler çıkarmalı, daha eğitimli kesimin de dikkatini çekmeliyiz. örneğin, ben herkese masum'u tavsiye ediyorum, hazır netflix'te de var. bunun gibi ve bir tık üstü işler ile dünya'ya her türlü derdimizi anlatabiliriz; aynı yıllardır amerika'nın yaptığı gibi.
  • bu adama çirkin diyen büyük kıskançtır. tip,fizik ve giyim tarzı on numara herifin. sırf türk diye gömmeyin bu kadar.
  • bu adamın yurtdışı fanları bana fake gelirdi. ta ki amsterdam'da bir arkadaşımla markette konuşurken hollandalı bir kadının türkçe mi konuşuyorsunuz diye sorması, türk dizilerini altyazılı izlediği için anladığını söylemesi ve diliniz şiir gibi diye iltifat etmesine kadar.

saç ekimi ve dizi olayında zirvedeyiz.