• son 40 yıldır'dan sonrasını okumadığım itibar suikastı.
  • adam ironi yaptığını son cümleye kadar anlayan olmaz diye ergenekon ve balyoza bağlamış durumu ama sonuç yine hüsran. ciddiye alıp troll demiş biri, teallam.
  • kendi itibarini kendi siken birine yapıldığı iddia edilen kampanya.
  • ulan neyin suikasti neyin algı operasyonu? sığır mısınız yoksa kiralık yazar mı? adamın demeçlerini okumadınız mı? bu kadar seviyesiz bir star ilk defa görmüyoruz elbette ama insanın etikleri olmalı. bu ülke insanına göre star olabilir fakat aydın, kendini geliştirmiş insanlar için anca tuvalet terliği olur.
  • savunmak için daha kaliteli troll bir prcı tutsaydınız keşke bu ne? itibar suikastiymiş. biz mi dedik sikini ima edip ergen ergen espriler yap elin kadınına diye?
  • boğaç boray sen misin?
  • çok bir itibarı yok açıkcası

ama şu yapılıyor, birileriyle polemik çıkartılmaya çalışılıyor. röportaja dikkatlice bakılırsa farkedilir.

ha bu onun mu işine yarar yoksa bir başkasının mı o kısmı bilemiyorum(swh)
  • oğlum bir insan can yaman'ı neden savunsun ki, anlamadınız mı ironi olduğunu? kimse son paragrafa kadar okumadı mı be, kahkaha attım ben son 2 cümlede.
  • (bkz: yav he he)

suikast demişin başkan ama bu bayağı kendini vurmak.
    tevazu, nezaket, mütevazi, naif, dürüst olma modülleri keşke sonradan usb ile yüklenebilse bünyeye, bu biraz hamurunda olmayla alakalı.
    varsa vardır, yoksa yoktur.
    günlerdir zaten söylediği şeyle "itibar" yaptı bu arkadaş, pistin kenarına alabiliriz.

ocak ayından bugüne ülkede bu yıl 391 kadın öldürülmüş.
    bkz: http://anitsayac.com/
    daha kritik konularımız var çözmemiz gereken.
hesabın var mı? giriş yap