• o lafı dediği an yanındaki çevirmenin utancı aslında olayı özetler nitelikte.
  • soruyu keko olduğunu kanıtlayabilir misin anlamış sanırım.
  • bu cevap bu dünyadan olduğunu bir hayli kanıtlar nitelikte, hatta spesifik olarak orta doğu'dan olduğunu.

edit: bu entry neden hala favlanıyor yahu?
  • yeni bir arda turan vakası.

(bkz: arkada oda olduğunu bilmiyordum, vur beni)
  • başkası adına utanmanın tanımı olmuş, elim yüzüm kızardı
  • mide bulandırcı bir cevap vermiş orası kesin, ama bu cevabı bile savunanları görmek daha tiksindirici.
  • istesek de istemesek de her gün yeni bir gafına maruz kaldığımız bu ilgi manyağı beyfendinin, çok yakında canlı yayında afedersiniz çıkarıp sallayacağını düşünüyorum.

edit: "bu dünyadan olduğunu kanıtlayabilir misin” mi? ahahhsdfg bu dünyadan değil zaten, planet of the apes'ten.
  • (bkz: kendi kendini bitiren adamlar)

can yaman edition: arda turan v2.0
  • (bkz: vercen mi)

hatirliyor musunuz bunu? hatirlamiyorsaniz bir bakin basliga. ata demirer soylemisti kendisine sevgilisiyle ilgili soru soran hayranina.

turkiye'deki erkeklerin sikleri kutsal bir degnektir degerli sozlukseverler. her kadin o degnegi 2 gramlik, findik kadar organina sokmak icin can atmaktadir. bu katiyen taciz degildir. taciz diyorsaniz lezbiyen, feminist arti sosyalistsiniz. dahasini da soylerdim de simdi beni yormayin.

turkiye'deki komiklik, seks, erkeklik, kadinlik... ofkeyle dolu. hincini alir gibi sevisen erkekler ve onlarin ruhsal tokat manyagi yaptigi kadinlar ulkesi.

bu munasebetsizliklere maruz kalmak istemiyorsaniz, kime "hayran" oldugunuzu/olacaginizi tekrar degerlendirin. bu demek degildir ki yapilani hak ediyorsunuz; kim olursa olsun bu sekilde davranmaya hakki yok. ama siz onleminizi alin, terbiyesizlik onlarin olsun.

ikinci adim da soyle: geri vites yapmayin. utanmayin. yuzu kizarmasi gereken siz degilsiniz. anlamadim diyin mesela. arka oda derken ne kast ettiniz? ne yapacagiz arka odada? arka odada yaptiklarimiz insan oldugunuzu nasil gosterecek? (yani ablacim sen de pas atmisin, gol bekliyosun; neyse) velhasil, o erkegi daha cok konusturun. oyle cok konusturun ki kendi bokunun icinde sacmalaya sacmalaya kalsin.

su an can yaman icin en guzel tavsiyem, kendisini canli yayina cikartip; hic durmadan konusmasina izin vermektir. asla sozu kesilmeden. birakin saatlerce konusun; konussun ki insanlar o bosluktan yankilanan kibir ve nezaketsizlige doysun.
hesabın var mı? giriş yap