• üstte yazarın biri demiş işte "arz talep meselesi" diye. yerden göğe kadar katılıyorum. adam akıllı insanlar dururken bunun gibi ne idüğü belirsizlere "hayran" olursanız alacağınız en hafif cevap bu oluyor işte.

eleman ne vaadediyor bakan var mı? elemanda zerre insanlık, empati arayan var mı? kalifiye bir beyin arayan? hayır. adamın dış görünüşüne, höy höy tavrına hayransın ve sana "arka odaya gel göstereyim" demesine içerliyorsun?!

devam edin siz böyle.

(bkz: can yaman)
    (bkz: sığır)
  • açılın can yaman geçiyor. alıntı
  • bok hiç konuşurmu?

ne konuşması baksana düşünüp cevap bile veriyor
  • vayaq tam hırboymuş ya la. tipine baksan adam sanırsın, yuh amk. neyse ki çevirmenin beyni varmış da adam dünya çapında bi abazan olarak nam salmaktan kurtulmuş vayaq
  • karaktersiz,vizyonsuz. türkiye ünlü etmeye bayılır bu tipleri.
  • verdiği cevap çok çirkin ve cinsiyetçi. ama siz de tutup niye gündem yapıyosunuz ki. kıvanç ispanya muhabbetinde de aşırı abartıldı. be demişse demiş sanki bize mi demiş. reklamın da iyisi kötüsü yok zaten. ama ben şahsen hayran olduğum biri arka odaya geçelim dese iğreti duyardım.
    kaslı olduğu için nefret eden erkekler varmış bunu da ekşi sözlük sayesinde öğrendim. biz her vücuduna bakan kadından aşağılayarak bahsetmiyoruz. vücudu dış görünüşü ve konuşma biçimi ayrı iki şey...
    kimse de oyunculuğundan bahsetmemiş zaten.
  • aslında pekte şaşılacak bir durum değil bu. netice de sadece fiziği ile bir yere gelmiş bir zat sözkonusu. normalden tek farkı, basit bir soruya verdiği egoist bir yanıt.
    verdiği bu yanıt ile beyninin olması gereken yerden farklı bir yerde olduğunu tescillemiş oldu, aferin sana...
  • yabancı bir oyuncu ingilizce olarak aynısını kullansa ahahaha ne tatlı ya diye tepki verip dibi düşecek orta doğu kafalı insanların, kendi ülke vatandaşı kullanınca aşağıladığı, tacizci yaftası yapıştırdığı cümle. adamın tek suçu türkiye'de doğmuş olmak olup az da beyin fonksiyonlarının testosteron yüzünden gölgelenmesi.
  • sen adama dünyalı olamayacak kadar mükemmelsin diyip götünü kaldırıyorsan bi zahmet bi posta da kayıversin sana yani.
  • kim ?
hesabın var mı? giriş yap