şükela:  tümü | bugün
 • komedi dükkanı adlı yapımın yazarlarından bir tanesidir.
 • kardeşi cem yılmaz'ın cem yılmaz soru & cevap başlığıyla çeşitli üniversitelerde yaptığı söyleşilerinden derleme dvd'nin yapımcılığını yapmıştır.
 • istanbul devlet tiyatrosu oyuncusu. geçen sezon, bu yılın ilk aylarında annemin cesareti'yle tanıştım kendisiyle, tekel sahnesinde en önde seyrederken onu, gerçekten etkinlenmiştim. sonra eve döndüğümde googleladım, beklediğim gibi hiçbir sonuç çıkmadı, sözlükte de adına açılmış başlık yoktu. geçen gün tesadüfen yine tekel'de onun oyununa gittim, birdy'de yine muhteşemdi. bu sefer stüdyo sahnedeydik. ben yine en öndeydim ve yine onun yüzünden terler boşalıyordu annemin cesareti'nde oynarkenki gibi. daha önce hangi oyunlarda oynadı, nerede eğitim gördü bilmiyorum ama bu herifi gerçekten seviyorum.

  ve onunla ilgili birkaç imaj sayın okurlar;

  annemin cesareti'nden

  birdy'den
 • devamlı cem yılmaz'ı savunma gereği hissediyor gibi geliyor bana.
  tamam, abidir, sever, döver, eyvallah.
  ama bugün mehmet esen'in yaptığı açıklamaları bu kadar ciddiye alıp, sabahtan beri twitter'da bunun muhabbetini yapması itici gibi sanki biraz galiba.
  gerek yok, mehmet esen'in yaptığı bu muhabbetleri * bilmeyen yok zaten. ama can yılmaz bütün bunları neredeyse kendi üstüne alınmış.
  bırak, rahat ol biraz. geçtiğimiz aylarda da yine twitter'da sinema ödülleri ile ilgili eleştirileri vardı;
  "en iyi film ödülünü 8.000 kişinin izlediği filme vermişler, bravo" sığlığında hem de.
  neyse, ben de neden kasıyorsam bu kadar? sonuçta adamın ailesinden biri belki de koruma gereği duyuyor.
  bu arada biraz önce de vergi rekortmenleri listesinin linkini vermiş. bir de not düşmüş "meraklısına" diye.
 • (bkz: cnylmz)
 • cem yılmazın çin malı versiyonu.
 • zannediyorum ki twitter da cem yılmaz ı takip etmeyip de can yılmaz ı takip eden tek kişi benim.
  yanlış anlaşılmasın,cem yılmaz ı da cok severim.mizahını,zekasını takdir ederim güzel de bir adamdır. ama zannediyorum ki yaftalanmamak ve kitlesini kaybetmemek için muhaliflikten kaçınıyor.haklı tarafı da var elbet,saygı duyuyorum.ama twitterda yazdığı twitleri silip durması insanı sinir etmiyor değil.
  ama can yılmaz başka.başarılı bir muhalif.belki de cem yılmaz gibi kaybedecek bir kitlesi olmadığı bu kadar rahattır ama güzel tespitler yapıyor.mizahı gücü de bayağı iyi.seviyorum kendisini.

hesabın var mı? giriş yap