şükela:  tümü | bugün
  • yakın geleceğin diş hekimi yazar. kayserispor ve golden state warriors fanı. imdb fularlısı. sözlüğün kalitesinin yerlerde olduğu günlerde kaliteyi azıcık da olsa yükseltebilir. kendisini ingilizce ve türkçe selamlıyoruz. welcome. hoşgelmiş.
  • günümüz türkiyesinin eşsiz aptallarından.

adeta bir rönenans eseri.

dna israfı.
  • uzun uğraşlar sonucu fotoğrafını bulduğum idrak kabızı troll;

http://galeri.uludagsozluk.com/…-capsleri_13853.jpg
  • yazılan entryleri götüyle okuyan, kendi entrylerini gerizekalı gibi yedek hesaplarla favlayan, yazarların 1-2 entrysine bakarak yazarın karakteri, kişiliği hakkında yorum yapan 12 yaşında bi yazar.
  • bir iki entry'den kişilk tahlili yapiyür diye eleştirilen ama okuduğu entry'lerden yaş tahmini yapabilen süper zeki primat dangalakları ortaya çıkaran, hakkında hiçbir sik bilmeden atılıp tutulan yazar. favlayan troll de aynı hesaptan üç adet açmış malın önde gideni.
    ekleme: eleştiren yazar da şu götü görünen teröristlerin savunucusu çıktı. hiç şaşırmadık.
  • entrylerimin çoğundan küfür aktığını söyleyen yazar.

bak kardeşim, yaklaşık 1200 tane entry girmişim. kaç tanesine bakıp inceledin de bu kanıya vardın. toplasan 50 tane çıkmaz belki. ayrıca sen bana omurgasız, kansız deyince sorun yok, öyle mi? bunlar hakaret değil yani?

benim başlık altıma yazmış olduğun entryye hakaretle cevap vermiş olmam, tamamen hak etmenden kaynaklıdır. hiç bir entrymde pkk suçsuz dememişim. teröristleri savunmamışım. yalan yanlış okuyup direkt çamur atmaya kalkıştın. hala da devam ediyorsun. sonra entryleri götüyle okuyor deyince ben küfürbaz mı oluyorum? eyvallah o zaman.

tutturmuşsun bir pkk'lı da pkk'lı. iyi öyle sanmaya devam et, hewal, foşik falan deyince de çok güzel dalga geçiyorsun zaten. ben yine de şunu bırakayım. belki gözünle okuyabilirsin.
    (bkz: #71711568)

bu herif yetmezmiş gibi, bir de "12 yaşında" söylemimi ciddiye alan bir adam gelmiş. gerçekten 12 yaşında olduğunu düşündüğüme inandın mı ya? hey allahım, kimlerle uğraşıyoruz ya?
  • daha kendi entrysinde bile ne yazdığını bilmiyor, okuyamıyor. bak bakalım sayın gerizekalı, ne yazmışsın? senin hakkındaki entrylerim mi küfür dolu? sen o entry'yi girene kadar ben seni tanımıyordum bile, nasıl senin hakkında küfürlü entry yazıcam. ha, kendisi diyerek kastettiğin kişi bensem, o zaman da o küfürleri ben etmemiş oluyorum. kendime küfredecek halim yok.

"entrylerinin çoğundan küfür akan yazarımsı."
    (bkz: #70661801)
  • beşiktaş hakkında atıp sonra da rezil rüsva olan bir yazar : )
  • yaşadığı ülkenin bayrağını tanıyamayan bir milliyetçi. şaşırtıcı mı? değil.
  • ayrılıkçı faşist kürt sevicisi tiplerin nickaltına gelip pisliklerini bıraktığı milliyetçi, atatürkçü, vatansever yazar.

hadi yavrum git us air force çağır ağlama nickaltımda.

nasıl bir türk düşmanlığı lan bu sizdeki, utanmaz arlanmazlar?